***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

2021’de En İyi 10 Çevrimiçi Öğretim Aracı

2020 eğitim sektöründe oyunun kurallarını değiştirdi ve bu hem öğretmenler hem de öğrenciler için geçerli. Covid-19 salgınının bir sonucu olarak, çocuklar ve kurumlar dersleri yönetme ve derslere katılma konusunda teknolojik gelişmeleri benimsemek zorunda kalıyor. Öğrenciler ve öğretmenler dijital eğitimi hoş karşılayarak gelenekselin ötesine geçmek zorundadır ve bu, öğrencileri sanal olarak yönetme mücadelesi gibi zorluklara yol açmış olabilir veya ebeveynler çocuklarının öğrenimine katılmaya zorlanmış olabilir ve bu yeni dijital araçlar alışılmadık olabilir.

Zorluklar olsa da, bunları ele almak için geliştirilmiş bazı araçlar vardır. Dijital eğitime uyum sağlarken kaliteli öğrenmenin mümkün olmasını sağlamak için öğretmenler, ebeveynler ve öğrenciler için öğretim araçları mevcuttur. İşte herkesin kullanabileceği en iyi 10 öğretim aracı:

2021’de En İyi 10 Çevrimiçi Öğretim Aracı

10. sıra: Storybird

Bu araç, öğretmenlerin yazma ve okuma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Kullanıcı dostu arayüzü ile burada sanatsal kitaplar da oluşturabilirler.

Seviye 9: Kahoot!

Oyunlar, sınavlar, tartışmalar ve anketler oluşturmak için oluşturulmuş bir öğretim aracı. Çocukların da eğlenmesini sağlayacak bir e-oyun öğrenme platformudur!

Sıra # 8: Işık Yelkeni

Öğretmenler, bağımsız okuyuculara rehberlik etmek için bu öğretim aracını kullanabilir. Bu e-okuyucu aracıyla, değerlendirmeler ve geri bildirimler gerçek zamanlı olarak sağlanır.

Aşama # 7: Gösterişli

Sanat dersleri yine de Artsy ile evden yapılabilir! Çeşitli sanat koleksiyonlarına ve derslerine erişin!

Seviye # 6: Öğretim Kanalı

Tüm sınıflar için geliştirme videolarını kapsar ve öğrencilerin odaklanması gereken temel konuları ele alır.

Sıra # 5: Bedava Pirinç

Free Rice, çocukların zihinlerini geliştirmek için sadece sınavları çözmelerine izin vermekle kalmayacak, aynı zamanda onlara şefkat öğretecek. Çok oyunculu bir oyun oynayarak, her doğru yanıt, BM’nin Dünya Gıda Programı’nın kötü nezaketine bağışlanacak 5 pirinç tanesine eşit olacaktır.

Seviye 4: ClassDojo

Çocukların sadece akademide değil, etik ve görgü kurallarında da iyi olması gerekir. ClassDojo, öğrencilerin davranışlarını geliştirmede eğitimcilere yardımcı olan bir öğretim aracıdır.

Aşama 3: ThoughtCo

ThoughtCo, ortaokul öğrencileri ve üniversite öğrencileri için harika gramer dersleriyle dolu bir web sitesidir. Dil bilgisi ipuçlarına, konuşma derslerine ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz!

Aşama # 2: PBS Kids

Alaska’dan bir kız hakkındaki harika bir TV Şovundan ilham alan bu eğlenceli interaktif oyun, çocuklara dikkatlice dinlemeyi, talimatları takip etmeyi ve oyunları baskı altında bitirmeyi öğretir!

Derece 1: 2021’deki En İyi Çevrimiçi Öğretim Ek Aracımız… Memorie!

Hafıza, bir çocuğun bilişsel işlevlerinin, özellikle odaklanma ve dikkat alanlarında gelişimine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Bu iki bilişsel işlev, dijital eğitimle ilgilenmeleri için kritik faktörlerdir.  Bu öğretim aracı, öğrencilerin bilişsel yeteneklerini, dikkatini tutma ve odaklanmasını geliştirmeye yardımcı olmak için bir Beyin-Bilgisayar Arayüzü ve oyunlaştırma kullanır.

İnsanlar değişikliklere uyum sağlayacak kadar çok yönlüdür – hatta çocuklar da. . Dijital öğrenmenin tanıtılmasıyla, uyum sağlamakta zorlanmış olabiliriz, ancak kararlılık, uygun öğretim araçları ve öğrencilerin odaklanmasıyla her şey yoluna girmeli. Öğrencilerin evdeyken öğrenmelerine ve eğlenmelerine izin vermek için yukarıdaki öğretim araçlarını denemeyi unutmayın!

Anılarınızı Çevrimiçi Öğretiminize Entegre Etmek mi İstiyorsunuz? Çocuklar için NeeuroFIT ile deneyin!

Tanınmış araştırma enstitüleri ve profesyonelleriyle yıllarca süren geliştirme ve işbirliği sayesinde, çocuğunuza daha keskin bir zihin için bir başlangıç ​​sağlamak için modern ve eğlenceli öğrenme çözümleri yarattık.

Bilişsel işlevler, özellikle okulda günlük yaşamda yardımcı olur. Dikkat ve hafıza gibi daha yüksek işleme becerilerine sahip olmak, Matematik gibi yüksek mantıksal işlem gerektiren alanlarda daha iyi performansa yardımcı olur.

Atölye çalışmaları, sağlık konuşmaları ve beyin egzersiz seanslarını içeren bir dizi program olan NeeuroFIT for Children ile çocuğunuzun bilişsel yeteneklerini geliştirin .