***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

BU TATİL SEZONUNU KURTARMANIN 4 YOLU

Tatil sezonu yaklaşıyor ve beraberinde tatil alışverişi geliyor! Yılın bu zamanının herkesin cüzdanları için zor olabileceğini biliyoruz ve bütçe dostu alışveriş yolları, deneyimi dahil olan herkes için eğlenceli hale getirmeye yardımcı olabilir. Tatillerde tasarruf etmeye yönelik en iyi ipuçlarımız için okumaya devam edin. 

Satışları İncele

Tam fiyatlı bir şey satın almayın! Kasım ayının sonundan Aralık ortasına kadar çoğu şirket, tatil alışverişinizi yapmanız için ihtiyacınız olan tüm fırsatları size vermeyi garanti etmek için tonlarca satış sunacak. İstediğiniz ürün satışta değilse, şirketin veya markanın e-posta pazarlama veya e-posta listesine kaydolun ve bir hafta bekleyin. Zamanın% 90’ında beklediğiniz için mutlu olacaksınız. 

Kişisel istek listenizde yeni kulaklıklar varsa, satın aldığınızdan emin olun. AfterShokz Soundz Of Joy İndirimi35 $ ​​’a varan indirim için kablosuz kulaklıkları seçin. Sen de bir ziyafeti hak ediyorsun!

Sadakat veya Ödül Programlarına Kaydolun

Sık sık belirli bir markadan alışveriş yapıyorsanız, herhangi bir sadakat programına veya yürüttükleri ödül programına kaydolmaya kesinlikle değer. Hatta birçok şirket sadece kaydolarak bir sonraki satın alımınızda indirim bile yapacak … AfterShokz dahil! 

Kaydolun AfterShokz Ödül Programı ilk satın alımınızdan 7,50 $ kazanmak ve sosyal medyada bizi takip etme gibi görevleri tamamlayarak ve harcadığınız her dolar için puanlar kazanmak. 

Gönderide Tasarruf Etmek İçin Toplu Hediye Satın Alın 

Aynı web sitesinden veya çevrimiçi mağazadan birden fazla ürün satın almak isteyebileceğinizi biliyorsanız, hepsini tek seferde sipariş ettiğinizden emin olun. Bu şekilde, nakliye maliyetlerinden tasarruf edersiniz (ve yeterince sipariş verirseniz, ücretsiz gönderim alabilirsiniz) ve gereksiz paketleme malzemelerinin miktarını azaltarak çevrenin korunmasına yardımcı olursunuz. 

İyi haber –– AfterShokz, minimum şart olmaksızın her satın alımda ÜCRETSİZ nakliye hizmeti sunar. Mutlu kurtarışlar! 

Bir Bütçe Oluşturun 

Yılbaşı alışverişi sezonuna hazırlıksız girmeyin! Her bir kişi için harcamak istediğiniz maksimum dolar tutarının yanı sıra bu fiyat noktasına düşen birkaç hediye fikrini içeren bir liste yazmanızı öneririz. Sıkı kalın ve bütçeyi aşmayın; bu ekstra 5 dolar hızla toplanacaktır. Yılbaşı alışverişi için bir bütçe planı hazırlamak, paketler açıldıktan sonra bile işlerin stressiz kalmasına yardımcı olacaktır.

Bu para tasarrufu sağlayan tatil alışveriş ipuçlarını beğendin mi? Listemize göz atın100 Doların Altındaki En İyi Tatil Hediyeleri.