Çocuğunuzun ısrarcı dikkat eksikliği problemine karşı Cogoland!

Neeuro banner

Dikkat eksikliği ya da dikkat dağınıklığı problemi olanlar Neeuro Başbandı ve uygulamaları ile tanıştıktan sonra odaklanma problemini geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyor.

Dikkat dağınıklığı, başta çocuklar olmak üzere her yaşta problem oluyor. Ancak Neeuro Başbandı; dikkat, rahatlama, zihinsel iş yükleri, yorgunluk gibi çeşitli zihinsel durumları gerçek zamanlı olarak yorumlayabilen müdahalesiz bir cihazdır. Neeuro Başbandı, taşınabilir bir elektroensefalograf (EEG) cihazı olarak işlev görüyor.

Neurofeedback teknolojisi ile çalışan Neeuro Başbandı, Cogoland uygulaması ile çocuklarda dikkat ve odaklanmayı güçlendirmek için kullanılıyor. Neeuro Başbandını kullanırken klavye ya da mouse gibi yardımcı ekipmanlara ihtiyacınız yok! Çünkü Neeuro beyinde odaklanma yoluyla kontrol edilebilen bir sistem sunuyor. Neeuro Başbandını kullanmak için yalnızca bir laptop ve Neeuro ile sunulan Cogoland, NeeuroFit, Memorie ve Galini uygulamalarından birine ihtiyacınız oluyor.

Neeuro Başbandı, yetişkinlere de stresle başa çıkmayı öğretiyor.

Siz de öğrencileriniz ya da danışanlarınızı odaklanma problemleriyle baş etmek için Neeuro Başbandı ile tanıştırabilirsiniz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri (cookie) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.