***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

ESKİ KULAKLIKLARINIZI NASIL DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ?

En sevdiğiniz aile üyesi veya arkadaşınız bu yıl size yeni bir AfterShokz çifti hediye etti mi? Seni şanslı! Şimdi geriye sadece bir soru kaldı; eski AfterShokz kulaklığınızla ne yaparsınız? Sevdiğiniz kulaklıklarınızı güvenli ve sorumlu bir şekilde nasıl atacağınızla ilgili ipuçlarımız için okumaya devam edin.

Hediye Edin

Eski kulaklığınız hala harika durumda mı? Size her zaman AfterShokz’unuzu soran bir sevdiğiniz var mı? Hayatınızda çok evden çalışan veya gece koşusu yapan biri var mı? Nazikçe kullanılan bir AfterShokz çifti ile onları şaşırtın ve memnun edin! Kulaklıklarınızı AfterShokz kullanım kılavuzunuzu kullanarak sıfırlayın, temizleyin ve dezenfekte edin. Sonra bunları birlikte verilen taşıma kesesine / çantasına koyun ve işte! Mükemmel bir çevre dostu hediyeye sahipsin.

Bağış yapın

Yerel bir hayır kurumuna bağış yapmak her zaman başka bir harika seçenektir. Goodwill veya The Salvation Army gibi ikinci el mağazaları genellikle nazikçe kullanılan elektronik cihazları kabul eder veya eski AfterShokz’unuzu ihtiyacı olan birine iletebilecek mahalledeki diğer kar amacı gütmeyen kuruluşlara ulaşabilirsiniz.

Geri dönüşüme yollayın

Eski kulaklığınızı yeniden hediye etmek veya bağışlamak istemiyorsanız veya edemiyorsanız, AfterShokz, ülkenin en büyük, en güvenilir pil geri dönüşüm programı olan Call2Recycle’ı kullanarak bunları geri dönüştürmenizi önerir. Sen de yapabilirsinkulaklığınızı yakınınızda uygun bir yere bırakın veya kulaklığınızı bunlardan birini kullanarak postalayın.