***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

Forbrain, Disleksi ve İşitsel İşlemleme Bozukluğuna yardımcı oluyor

Geçen ay, Forbrain’in çeşitli bilişselsüreç zorluklarının üstesinden gelmeye nasıl yardımcı olduğuna tanıklık ettik.Bu Julia’nın kendi hikayesi…

Küçük bir kızken aktris olmak isterdim.Ancak, her zaman satırları karıştırır ve sayfada olmayan kelimeleri söylerdim.Öğretmenler bana sık sık kızardı. İş, yüksek sesle okumaya geldiğinde kendimiçok utangaç hissediyordum ve aktris olma hayallerim suya düştü.

Hayatımın ilerleyen dönemlerinde, Disleksive işitsel işlemleme bozuklukları gibi bazı öğrenme zorluklarımın olduğunukeşfettim.

Yaklaşık bir buçuk yıl önce Forbrainile tanıştım. İşitsel işlemleme bozukluklarında, bilgi ne yazık ki bir kulağagirip diğerinden dışarı çıkabilir. Yine de ilk kullandığımda yemin ederimhayatımı değiştirdi. Yüksek sesle okumakta çok daha iyiyim. Terapiden doktorrandevularına kadar her yerde kulaklıkları yanımda getiriyorum. Günlük etkileşimlerimiçok daha iyi işleyebiliyorum, konuşmalarımı çok daha kolay hatırlıyorum vegerçekten yaptığım her şeyin çok daha etkili olduğunu hissediyorum! O olmadanbir terapi seansım olmayacak çünkü seansta ne olduğunu daha iyi hatırlamamayardımcı oluyor ve en şaşırtıcı ama şaşırtıcı faydası da düşüncelerimi ve hislerimidaha iyi ifade edebilmem oldu.

Forbrain ile her gün yüksek sesle okumapratiği yapıyorum. İşitme ve okuma becerilerim çok daha iyi hale geldi. Okuldayüksek sesle okumam istendiğinde tam anlamıyla ağlardım ve şimdi bunu yapmaktazorlanmıyorum.

Forbrain’i kullandığımdan beri, insanlarınbana söylediklerini hatırlamakta, başkalarını dinleme ve bilgi aktarmakonusunda çok daha iyiyim. Bu cihaz olmadan gerçekten işlevsel olarakyaşayamazdım! Eskiden gerçekten boğazımdan konuşurdum ve şimdi diyaframım içinçok daha fazla konuştuğumu fark ettim. Astımım olduğu için nefes almam kolayolmuyordu fakat göğsümden değil diyaframımdan konuşuyorum ve çok daha derinnefes alabiliyorum.

    En büyük umudum, bu dünyadaki herkesinForbrain’e sahip olabilmesi ve kullanabilmesi. Öğrenme güçlükleri     olupolmadıklarına bakılmaksızın, hafızalarını, konuşmalarını ve beyin sağlığını çokdaha iyi hale getiren ve          optimum beyin performansı için harika bir cihaz.

    Bu cihazı üniversiteden mezun olduktan birhafta sonra keşfettim ve bununla ders çalışmayı, yeni bilgileri          öğrenmeyiönemli ölçüde kolaylaştıracağını biliyorum. Ben ve benim gibi sorunu olaninsanlara şiddetle tavsiye      ederim.

Forbrain hakkında daha fazlası için burayatıklayın.