***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

Forbrain – Konuşma Bozukluğu Olan Çocukların Kendi Seslerini Net Duymasını Sağlar

Konuşma bozukluğu olan çocuklarla çalışırken kullanılan birçok araçtan biri Forbrain dir. Bu araç harika, çünkü kullanımı inanılmaz derecede kolay ve ebeveynler tarafından evde devam etme uygulaması sırasında da kullanılabilir.

Forbrain, küçük bir mikrofon kullanımı ve kemik iletimi sayesinde kendi konuşmamızı gerçek zamanlı olarak biraz daha yüksek sesle duymamızı sağlayan kablosuz bir kulaklıktır.

Forbrain’i konuşma bozukluğu olan çocuklarda kullanmayı tercih etmelerinin nedeni, çocukların kendi konuşmalarını daha net duymalarına yardımcı olabilmesidir. Konuşmamızı iyileştirebilmenin ilk adımı, konuşmamız kulağa pek doğru gelmediğinde kendi kendini izleyebilmek ve duyabilmektir. Forbrain, sadece kendi sesimizin yüksekliğini arttırma gibi basit bir özelliği ile bu süreci kolaylaştırıyor.

#forbrain #işitme #eğitim #dikkat #hafıza #beyin #iletişim #konuşma #kulaklık #siemarket