***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

Gerçekten Önemli Olan Okuduğunu Anlamaktır

Forbrain, metinleri ve anlamlarını anlamak için hayati bir beceri seti olan okumayı nihayetinde geliştirmek için fonolojik farkındalık, fonetik, kelime bilgisi ve okuma akıcılığı oluşturmaya çalışan etkili bir çalışma cihazıdır .

Okula giden bir çocuk ders kitaplarını ve Forbrain ile yeni hecelemeleri yüksek sesle okuyup tekrarladığında bu onların telaffuzunu, konuşma güvenini ve kelime dağarcığını geliştirir.
Forbrain ile gözden geçirmek, testler için gereken zaman çizelgelerinin, yazımların, formüllerin ve akılda tutulması zor olan diğer bilgilerin ezberlenmesine yardımcı olur.
Forbrain ile okuma etkinlikleri uygulamak, bir çocuğun akranları, öğretmenleri ve ebeveynleri ile iletişim becerilerini geliştirir.
Forbrain ile ödevler ve ödevler arasında gezinmek daha kolay hale geliyor çünkü sesli okuma çocukların konsantre olmalarına ve görevde kalmalarına yardımcı oluyor.