Jetoku Ailemize Katılarak Sertifikalı Jetoku Eğitmeni Olun!

jetoku eğitmeni olun

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama Ailesi, her geçen gün büyüyor. Siz de Jetoku ailesine katılarak Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama kursu eğitmenlerimiz arasına katılabilir, hemen eğitim vermeye başlayabilirsiniz.

Sistemimiz, öğrencilerin yüz yüze ya da online eğitim tercihlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Öğrencilerinizle birlikte karar vereceğiniz eğitim takviminde tamamen özgürsünüz. Tek yapmanız gereken eğitmenlerimiz arasına katılarak 2 günlük eğitiminizi tamamlamak ve size hediyemiz olan 10 adet Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama kitabını öğrencilerinize vererek eğitimlere başlamalarını sağlamak. Eğitimlerimiz kişilerin yaş grubuna, eğitim seviyesine ve akademik durumuna göre değişkenlik gösterir. Herkese aynı müfredat sunulmaz. Böylelikle kullanıcılar okurken eğlenir, eğlenirken hızlı okumayı öğrenir. Üstelik okuduklarını eskisinden daha hızlı anlar.

Jetoku, hızlı okumak isteyen kullanıcıların okuma hızlarını 4 kata kadar arttırabilmelerine olanak tanır.

Jetoku Hızlı Okuma ve Anlama programıyla ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilir ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri (cookie) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.