MEMORİE

Şimdi indirin!

gp
as

5 Bilişsel Becerinizi Eğitebilecek Uygulama

5

Dikkat

Dikkat, herhangi bir zamanda önemli olan önemli şeylere konsantre olma yeteneğidir. Dikkat eğitimi oyunlarımız, oyuncuları yeni kavramları işlemek ve günlük görevleri daha kolay bir şekilde tamamlamak için daha yüksek bir dikkat süresi kazanmaya teşvik eder.
2

Hafıza

Hafıza, bilgilerin depolanması ve geri alınması için önemlidir. Eğitim, çalışma belleği gibi yönleri geliştirmemize izin verir. Çalışma belleği, düşünme, anlama ve problem çözme için kullanmamız gerekene kadar bilgileri sekmelerde tutmamıza yardımcı olan zihinsel yapışkan bir not olarak düşünülebilir.
4

Karar verme

Karar vermede bilgi topluyor ve doğru seçimleri değerlendiriyoruz. Mantık ve muhakeme becerilerini eğiterek, ilgili bilgileri düzenleyerek ve alternatiflerin ana hatlarını çizerek daha dikkatli kararlar verebiliriz.
1

Mekansal Yetenek

Uzamsal yetenek, nesneler veya uzay arasındaki uzamsal ilişkileri anlama, muhakeme etme ve hatırlama yeteneğini ifade eder. Uzamsal eğitim, araba kullanma, harita kullanma ve hatta egzersiz yapma veya spor yapma gibi günlük görevler için önemlidir.
 
3

Bilişsel Esneklik

Bilişsel esneklik eğitimi, dikkatinizi bir görev ve diğeri arasında verimli bir şekilde değiştirmenize olanak tanır. Bir örnek, yemek kitabındaki talimatları okumakla yemeği hazırlamak arasında geçiş yapmaktır.
 
pac1

Kullanımı kolay

Memorie’nin basit arayüzü ve grafikleri, oyunu başlattığınız an oynamanızı ve anlamanızı sağlar.
 
 
 

İlmi

Bilişsel gelişim için en uygun eğitim yöntemlerini sağlamak üzere sinirbilimciler ve psikologlar tarafından geliştirilmiştir.
 
pac2

İlerlemeni takip et

Memorie’in analizleri ve raporları ile ilerlemenizi takip edin ve daha sağlıklı bir zihin elde etmek için gereken adımları gerçekleştirin.
 
 
 

Aşamalı Eğitim

Oyunlarımızın zorluk seviyeleri, yeteneklerinizin tümüyle size meydan okunduğundan emin olmak için uyum sağlar.

Bilişsel Becerileri Geliştirmek İçin İhtiyacınız Olan Mükemmel Çift

Neeuro’nun Başbandı ile eşleştirilen Memorie, beyin zindeliğinizi izlemeniz için size doğru bir yol sunulmasını sağlar. Sadece oyun puanlarınızı ölçmek yerine, egzersiz sırasında beyin aktivitenizi ölçen bir ölçü olan yeni bir ‘Beyin’ puanı sağlıyoruz.
 
pac1

GALİNİ

galili1
Final App Images GaliniLogo
“… Kullanıcıların rahat bir duruma daha hızlı ve daha uzun süreler boyunca ulaşmalarını sağlıyor.”
– The Straits Times
 

Android ve iOS’ta ücretsiz edinin

gp
as

Stres Yönetimi için Galini ile tanışın

“Kronik Stres sessiz bir katildir. Sadece ciddi zihinsel sağlık risklerine neden olmakla kalmaz, aynı zamanda vücudumuz için bir tehdit oluşturur. Bu nedenle stresi yönetmek, genel sağlığınızı ve zindeliğinizi sürdürmek için hayati hale gelir; ve sizin için bir çözümümüz var.
 
Tekniklerimiz yoğun bir şekilde araştırılır ve bilimsel olarak desteklenir – bunların tümü, aradığınız huzur duygusunu ve netliği elde etmenize yardımcı olmak için.”

Dinle

Parçalarımızdaki özel ses frekansları (binaural vuruşlar), huzurlu sahnelerin sakinleştirici görselleştirmeleriyle birleştiğinde, zihninizi derin bir rahatlama durumuna sokabilir.
 
  •  – Kulaklıklar kullanıldığında, sağ ve sol kulakta çalınan farklı saf tonlu sinüs dalgaları, binaural atımlar adı verilen işitsel bir yanılsama yaratır.
  •  – Binoral vuruşların bir kişinin beyin dalgalarını gevşeme durumuna uyardığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Final App 1
Final App 3

Nefes almak

Nefes alma tekniklerimiz, zihni ve bedeni modüle etmek ve tüm insanınıza derin bir huzur duygusu getirmek için beynin belirli bölümlerini uyarmak için tasarlanmıştır.
 
  •  – Tek solunum seansının, kardiyovasküler-solunum fonksiyonlarında ve duygusal sağlıkta ani etkileri olduğu kanıtlanmıştır.
  •  – Doğru nefes almak, stressiz bir zihin durumuna neden olur ve daha iyi duygusal yönetim ve farkındalıkta gelişme sağlar.
Hareket
 
Ekran sizinle etkileşim halindeyken size yavaş ve kasıtlı hareketlerde rehberlik ediyoruz. Bu, odak noktanızı düzenlemenize ve içsel hisleriniz ve yakın çevreniz hakkında artan bir farkındalık uyandırmanıza yardımcı olur.
 
  •  – Müzik dinlemenin yanı sıra ekrana dokunmanın ve izlemenin entegrasyonu, kullanıcı için anlamlı geri bildirim sağlar ve aynı zamanda farkındalık ve rahatlama sağlar.
  •  – Yavaş, nazik, sürekli ve tekrarlayan hareketlerle kullanıcı, kendi dikkatini ve rahatlama seviyelerini düzenlemeyi öğrenir.
Final App 2

Galini Anlar

Herkes farklıdır

Bir Başbandı ile desteklendiğinde Galini, egzersizlerinizdeki tek tek öğelerin sizin için en iyi sonuçları elde etmek üzere buna göre uyum sağlamasını sağlamak için benzersiz EEG Sinyallerinize aktif olarak yanıt verir.
optimize
Final App 5
Kendi zihin durumunuza bakın; Her seansın sonunda rahatlama, ruh hali ve farkındalığa giden yolunuzdaki kalıpları tanıyın.
 

Yargılama Yok, Sadece Anlama

Alakalı Ürünler