***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

forbrain ile iş görüşmesi

Mükemmel İş Görüşmeleri İçin Forbrain Kulaklık Kullanın!

Yüksek hassasiyete sahip mikrofonu, sesinizi eğitmek için çevresel gürültüleri engelleyen dinamik filtresi ve kemikten iletim yapan işitme teknolojisiyle Forbrain kulaklık, kullanıcıların dil ve konuşma becerilerini geliştirmede yardımcı oluyor.

Mükemmel iş görüşmeleri için Forbrain kulaklık ile yapacağınız egzersizler iş hayatınızda başarıyı yakalamanıza olanak tanıyor.

Forbrain, özel filtreli mikrofonu ve kemikten iletim kulaklığı sayesinde kullanıcının sesini modüle ediyor ve beyni uyarıyor.

Çocuklarda olduğu gibi yetişkinlerde de etkili olan Forbrain dil ve konuşma terapisi için uzmanlar tarafından tercih ediliyor. İşitsel algı, işlemleme ve konuşma becerilerinin güçlendirilmesi, dikkat ve belleğin iyileştirilmesi için günde 15 dakika Forbrain kullanmak yeterli oluyor.

Forbrain kulaklığımız ile tanışmak için sitemizi ziyaret edin!