OFİYAA P1 Tek Ekranlı Taşınabilir 12 inç Monitör

Stok kodu: OFFIYAP1 Kategoriler:

15,990 

Stokta yok

OFİYAA P1, Tek Ekranlı Taşınabilir 12 inç Monitör.

Dizüstü Bilgisayar İçin İkinci Ekran.
Hafif ve taşınabilir, kendi mobil istasyonunuzu istediğiniz yerde oluşturun. 13-16 inç arası laptoplara tavsiye edilir.

  • Ücretsiz Kargo
  • 3D Ödeme Sistemi
  • 7/24 Destek
  • Marka : Ofiyaa

OFİYAA P1 Dizüstü Bilgisayar İçin İkinci Ekran, Tek Ekran Dizüstü Taşınabilir Monitör

OFIYAA P1

Full HD Ekran 1920*1080, IPS Ekran, 13-16 inç dizüstü bilgisayarlar için mükemmel uyum

ofiyaa p1
Ofiyaa P1 Tasinabilir Monitor
Ofiyaa P1 Tasinabilir Monitor2

Ayarlanabilir Ayak

Ofiyaa P1 Tasinabilir Monitor Ayarlanabilir Ayak
TasimaCantasi
USB C
Ofiyaa P1 2

UYARILAR

1- 13″ 16″ dizüstü bilgisayarların diyagonal boyutunu ifade eder. OFiyaa P1’in maksimum yatay boyutu 15″ ve minimum yatay boyutu 12″

2- Uyumsuz Laptop Modelleri: Macbook 12, Macbook Air 2008-2017, Macbook 2015-2016, Macbook 2017 Pro, Macbook Air 13.3 2020 (M1 CPU), Thinkpad x1 Fold, YOGA C740 / S740

Ofiyaa P1 2 1

NEDEN OFIYAA

OFiyaa, çok yönlü kullanımı kolay ve uygun fiyatlı mobil çift ekranlı bir monitördür!

Bilgisayarınızda çalışmak için size daha fazla alan sağlar ve ek monitör maliyeti olmadan üretkenliğinizi büyük ölçüde artırabilir.

Sadece USB-C kablosunu takın ve hemen çalışmaya başlayın!

Ofiyaa p1 3

OFiyaa’yı Farklı Kılan Nedir?

OFiyaa, kişisel bir mobil iş istasyonunu hızlı bir şekilde oluşturmanıza ve her yerde verimli bir şekilde çalışmanıza olanak tanıyan çok işlevli ve taşınabilir bir dizüstü bilgisayar monitörüdür.

OFiyaa

Her gün bilgisayarımızda çalıştığımızda, pencereler ve uygulamalar arasında geçiş yapmak her beş dakikada bir yaklaşık 10 saniye sürebilir.

Bazen dosya hatalarına ve veri karışıklığına yol açar. Geleneksel bölünmüş ekran kurulumu karmaşıktır ve ek monitörlerin maliyeti de yüksektir.

İKİ EKRAN MODU

OFiyaa çeşitli içerik görüntüleme modlarında dizüstü bilgisayar ekranıyla birleştirilebilir. İki ekranda aynı içeriği veya farklı içeriği görüntülemeyi seçebilirsiniz.

Ayrıca harici video giriş cihazlarından gelen içeriği de görüntüleyebilirsiniz.

Hayatınızdaki çeşitli görüntüleme ihtiyaçlarını karşılayabilecek ekranlarda istediğiniz herhangi bir görüntüyü sunmak için kompakt ve kullanışlıdır.

Mac / Windows / Android / Chrome / Linux desteklenir.

Ofiyaa p1 5

Çok Çeşitli Uygulamalar için HD Ekran

OFiyaa’nın yerleşik standı, 13-16 inç dizüstü bilgisayar kasasına uyarlanabilir, ekran parametrelerini ayarlamak için ayrıca ayarlanabilir.

Yüksek Parlaklık ve Enerji Tasarrufu

OFiyaa, 220CD/m2 parlaklığa, mat Wled arka aydınlatmaya ve geniş görüş açısı teknolojisine sahip bir IPS panele sahiptir, böylece ekran içeriğini bozulma olmadan birden çok açıdan net bir şekilde izleyebilirsiniz. Ekran, dizüstü bilgisayarın pil tüketimini azaltabilen Energy Star derecesine sahiptir.

Ofiyaa p1 6

Dayanıklı ve Aşınmaya Dayanıklı 

OFiyaa, yüksek kaliteli endüstriyel malzemelerden yapılmıştır ve dizüstü bilgisayarlarla taşımanın aşınmasına ve yıpranmasına dayanabilir.

10.000’den fazla kez tekrarlanan katlama yorulma testlerinden geçmiştir ve en az 5 yıl veya daha uzun süre kullanılabilir.

Kompakt ve Taşınabilir

OFiyaa’nın ağırlığı sadece 2,93 lb’dir ve boyutu 315*215*39 mm’dir, bu da taşınması uygundur ve kişisel iş istasyonunuzu istediğiniz zaman bir sırt çantasında kurabilirsiniz. Neyse ki, evdeyken veya işe gitmeniz gerektiğinde, ekstra bir monitörün hafifliği ve pratikliği çok büyük bir yardım sağlayacaktır.

laptop çoklu ekran

Büyük Bir Değer

Geniş Uyumluluk ve Kalite Güvencesi Taşınabilir monitör sürücü gerektirmez. Mac, PC, Chrome, Windows, Linux, Android, PS4, Xbox ve Switch dahil olmak üzere çoğu işletim sistemiyle uyumludur ve ayrıca çıktı tamamlamayı destekleyen C Tipi cep telefonuyla da kullanılabilir.

Dizüstü Bilgisayara Kolay Bağlantı

OFiyaa P1 ölçeklenebilir braket ile kullanıcı dostu bir tasarımdır. Ne zaman dizüstü bilgisayar ekranının üst kısmına takılır, başka herhangi bir şey olmadan sabit bir şekilde sabitlenebilir.

13 ila 16 inç arasındaki dizüstü bilgisayar boyutunu destekler ve profesyonel iş kullanımı, evde çalışma, eğlence vb. alanlarda harika bir deneyim sunar.

Tak ve çalıştır: OFiyaa P1 monitör parlaklığı, sesi, kontrastı ve diğer parametreleri bağımsız ayarlanabilir.

USB / HDMI / TYPE-C arabirimi sağlar. Ayrıca çok işlevli video gerçekleştirebilir ve genişletme tabanı olmadan veri genişletebilir. İçinde sinyal ve güç kaynağı olan bir TYPE-C dizüstü bilgisayarla tek hat bağlantı ekranını gerçekleştirebilir. Masaüstü, dizüstü bilgisayar, mini PC, oyun konsolu, HDMI çıkış arayüzü doğrudan ona bağlanabilir.

ofiyaa laptop çoklu ekran

En İyi Görsel Deneyim

Taşınabilir dizüstü bilgisayar monitörü 4 kullanım modu sağlar; 202 derece tam dönüş ve aynı dizüstü bilgisayar ekranını paylaşmak için 180 derece ekran modu; dizüstü bilgisayarın sağ tarafına kaydırılabilir ekran; yatay ve dikey görünüm. Ayrıca 45 derecelik bir monitör genişletici elde edebilirsiniz. Paketteki stand sayesinde taşınabilir ekran asla düşmeyecektir.

Bilgisayar donanımları gelişen teknolojiyle birlikte kullanıcıların ihtiyaçlarına göre değişiyor ve gelişiyor. Giderek konforlu hale gelen destekleyici ürünler, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Kullanıcıların en büyük yardımcılarından biri olan Ofiyaa ekran teknolojisi de tek bir laptopla birden çok ekrana sahip olma avantajını sunuyor. Hafifliği ve konforlu kullanımı ile kullanıcıların ilgisini çeken Ofiyaa taşınabilir laptop monitör şeklinde birden fazla ekran seçeneği sunuyor.

Taşınabilir çoklu ekran markası Ofiyaa tarafından sunulan Ofiyaa P1, Ofiyaa P2 ve Ofiyaa P2 Pro modelleri farklı ekran büyüklüklerine hitap ediyor. Tek laptoptan çoklu monitör keyfine erişmenizi sağlayan Ofiyaa ekran teknolojisi yenileme hızı ve yüksek görüntü kalitesiyle dikkat çekiyor. Taşınabilir monitör dizüstü bilgisayar ile entegre edilerek normalde kullandığınız tek ekranın çoğaltılarak 2 hatta 3 ekrana dönüştürülmesini sağlıyor. Böylelikle tek ekranda çalışmak yerine birden fazla ekranda çalışmanın keyfine varabilirsiniz. Bir ekranda grafik çalışması yaparken, diğer ekranda video izleyebilir ya da okumanız gereken belgeleri takip edebilirsiniz. Öte yandan bir ekranda film izlerken diğer ekranda yazmanız gereken bir makaleyi konforlu şekilde yazabilirsiniz. Ekranlar kendi laptopunuzdan yönetebileceğiniz şekilde tek mouse’la hareket ettirilerek kendi bilgisayarınızdan kullanılabiliyor. Mouse’unuzu hangi ekrandaki masaüstünün üzerine getirirseniz getirin saniyeden daha kısa süre içinde diğer ekrana geçiş yapabilirsiniz.

Ofiyaa P1 Çoklu Monitör Özellikleri

Çoklu monitör standı olarak kullanılan Ofiyaa monitör özellikleri kullanıcıların tercih ettiği modele göre değişkenlik gösteriyor. Ofiyaa çoklu monitör boyut çeşitleri kullanıcıların bilgisayar ekranı büyüklüklerine göre değişiyor. Ofiyaa P1 modeli 13-16 inç ekranlara, P2 modeli 13-15 inç arası ekran büyüklükleri için tavsiye edilirken, Ofiyaa P2 Pro modeli 16-17 inç ekranlar için uygun oluyor. Ofiyaa P1 modelinde sağ yana açılan bir ekran yer alırken, Ofiyaa P2 ve P2 Pro modellerinde sağ ve sol yana açılan ikişer ekran bulunuyor.

Ofiyaa P2 ve P2 Pro laptop ekran genişletici taşınabilir monitör modelleri, dizüstü bilgisayarlara bağlanabilen ekranlardan oluşuyor. Monitörlerin en / boy oranları ise 16:9 olarak sunuluyor. 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip ekranlar 202 derece geriye hareket ettirilebiliyor.

Ofiyaa, 2 adet USB Type-C, USB ve HDMI bağlantı noktası ile donatılmış olarak geliyor. Bilgisayarınız Type-C destekli değilse HDMI bağlantı noktasını kullanmanız ürünün kullanıma hazır hale gelmesi için yeterli oluyor. 220 CD/㎡ parlaklık sunan IPS panele ve mat Wled arka aydınlatmaya sahip geniş görüş açılı teknolojik ekran, Energy Star Derecelendirme seviyesine sahip olarak sunuluyor. Bu özellik ürünün, dizüstü bilgisayarınızdan çok az güç tükettiği anlamına geliyor. Tek bir ekran gücü 5 W olarak sunuluyor.

Ofiyaa P1 Taşınabilir Çoklu Ekran Teknik Özellikler

Boyutlar: 315x215x39 mm

Ağırlık: 935 gr

Hoparlör: Var

Ekran Çözünürlük: 1920*1080 Piksel, 16:9 FHD

Ekran Yenileme Hızı: 60 Hz

Ayarlanabilir Ekran Parametleri: Var (Parlaklık, renk, sahne modu, DCR (Dinamik Kontrast), Keskinlik, HUE, doygunluk, arka ışık, renk sıcaklığı, dil, Aspect, otomatik güç kapatma, geniş dinamik mod, hacim vb.)

Bağlantı Kablosu: USB Type-C ve HDMI

Uyumlu Ekran Boyutları: 13-16 inç ekranlar için uygundur.

İşletim Sistemi: Mac, Windows, Linux, Android, Xbox, Switch, PS4, Chrome Uyumlu

Ofiyaa Çoklu Ekran Laptop Ekranına Zarar Verir mi?

Taşınabilir laptop ekranı olarak bilinen Ofiyaa çoklu monitör hafifliğiyle öne çıkıyor. Bilgisayar ekranına herhangi bir ağırlığa neden olmayan Ofiyaa modelleri kullanıcıların tercihine göre ürünle birlikte gelen destekleyici stantla da kullanılabiliyor. Üretim aşamasında birçok testten geçen Ofiyaa ürünleri bilgisayar monitörünüze entegre edildikten sonra konforlu bir şekilde kullanılabiliyor. Takması ve çıkarması oldukça kolay olan Ofiyaa çoklu monitörü laptopunuzun üzerine yerleştirdikten sonra klipslerini yerine oturtmak yeterli oluyor. Sonrasında bağlantı kablosunu takarak iki ekranı da hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Çoklu monitör ayarları kullanıcıların kolaylıkla yapabileceği düzeyde oluyor. Bilgisayarınızdan ekran genişletme ya da yenileme ayarlarını seçerek dilediğiniz zamanda kapatmanız mümkün olabiliyor.

Ofiyaa Çoklu Ekran Nasıl kullanılır?

Taşınabilir monitör dizüstü bilgisayar ekran genişletici olarak kullanılırken prodüksiyon işleriyle uğraşanların, borsa çalışanlarının ya da aynı anda birden fazla monitöre ihtiyaç duyan tüm kullanıcıların en büyük yardımcısı oluyor. Çoklu ekran ayarlama işlemleri kolaylıkla yapılabiliyor. Çoklu monitör kullanımı oldukça kolay olduğundan uzun süren kurulum işlemi ya da hazırlık gerektirmiyor. Taşınabilir dizüstü bilgisayarınıza çoklu monitör bağlamak için Ofiyaa ekran türlerinden birini laptop kapağınızın arkasına belirtildiği şekliyle oturtarak kullanabilirsiniz. Yalnızca ürünle birlikte gelen kablo bağlantısını yapmanız ve güç düğmesine basmanız yetiyor.

Taşınabilir monitör fiyatları kullanıcıların erişebileceği makul fiyat aralıklarında oluyor. Ofiyaa monitör fiyatları, her kesimden ve bütçeden kullanıcıya hitap ediyor.

Ofiyaa Taşınabilir Monitör Hangi Bilgisayarlarda Çalışır?

Ofiyaa P1, P2 ve P2 Pro genişletici taşınabilir monitör, her türlü dizüstü bilgisayar ve Type-C bağlantı özelliği bulunan telefon modelleri ile birlikte kullanılabiliyor. Ürün modelleri tüm işletim sistemleriyle uyumlu şekilde çalışıyor. Windows, macOS, Linux ya da Chromebook barındıran bilgisayarınızı Ofiyaa laptop ekran genişletici taşınabilir monitör ile birlikte kullanarak her ortamı bir çalışma alanına dönüştürebilirsiniz.

SİPARİŞİM NE KADAR SÜREDE ULAŞMAKTADIR?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 1-2 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 2-3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu verilen siparişlerde ,tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
115990.0015990.00
27995.0015990.00
35330.0015990.00
44422.4417689.74
53598.3917991.95
63049.5618297.36
72659.3718615.56
82365.5218924.17
92136.6219229.57
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
115990.0015990.00
27995.0015990.00
35330.0015990.00
44422.4417689.74
53598.3917991.95
63050.3618302.15
72659.3718615.56
82365.5218924.17
92136.6219229.57
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
115990.0015990.00
27995.0015990.00
35330.0015990.00
44422.4417689.74
53598.3917991.95
63049.5618297.36
72659.3718615.56
82365.5218924.17
92136.6219229.57
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
115990.0015990.00
27995.0015990.00
35330.0015990.00
44422.4417689.74
53598.3917991.95
63049.5618297.36
72659.3718615.56
82365.5218924.17
92136.6219229.57
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
115990.0015990.00
27995.0015990.00
35330.0015990.00
44422.4417689.74
53598.3917991.95
63049.5618297.36
72659.3718615.56
82365.5218924.17
92136.6219229.57
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
115990.0015990.00
27995.0015990.00
35330.0015990.00
44422.4417689.74
53598.3917991.95
63049.5618297.36
72659.3718615.56
82365.5218924.17
92136.6219229.57
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
115990.0015990.00
27995.0015990.00
35330.0015990.00
44422.4417689.74
53598.3917991.95
63049.5618297.36
72659.3718615.56
82365.5218924.17
92136.6219229.57
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
115990.0015990.00
27995.0015990.00
35330.0015990.00
44422.4417689.74
53598.3917991.95
63049.5618297.36
72659.3718615.56
82365.5218924.17
92136.6219229.57

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
İlgili Ürünler
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri (cookie) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.