Ofiyaa P2 İki Ekranlı Taşınabilir 12 inç Monitör

Stok kodu: OFFIYAP2 Kategoriler:

14,490 

Stokta yok

OFİYAA P2, İki Ekranlı Taşınabilir 12 inç Monitör.

Dizüstü Bilgisayarınıza 2 ekran ekleyin hafif ve taşınabilir, kendi mobil istasyonunuzu istediğiniz yerde oluşturun. 13-15 inç arası laptoplara tavsiye edilir.

  • Ücretsiz Kargo
  • 3D Ödeme Sistemi
  • 7/24 Destek
  • Marka : Ofiyaa
[elfsight_popup id=”9″]

Ofiyaa P2 Taşınabilir İki Ekranlı Dizüstü Bilgisayar İş İstasyonu

*Dizüstü bilgisayar ekranına daha yakın olan 1080P/60HZ (1920*1080P) çözünürlüğe sahip 12 inç, 16:9 FHD yüksek çözünürlüklü ekran kullanır, gördüğünüz her şeyin net olmasını sağlar.
*Ofiyaa’nın yerleşik standı, 13-16 inç dizüstü bilgisayar kasasına uyarlanabilir ve her ekran, ekran parametrelerini ayarlamak için ayrı ayrı ayarlanabilir.
*Neredeyse HER dizüstü bilgisayarda çalışır: evrensel bağlantı, herhangi bir dizüstü bilgisayara takmayı kolaylaştırır.
*Son derece kompakt ve taşınabilir: Kullanmadığınız zamanlarda bile dizüstü bilgisayarınızda kalabilecek kadar ince.
*Yalnızca 1330 gr ile dikkat çekici derecede hafif: standart bir dizüstü bilgisayarın yarısından daha hafiftir.
*Her işletim sistemiyle uyumlu: Çalıştırdığınız işletim sistemi ne olursa olsun, tutarlıdır. (Mac, Windows, Linux, Chrome, vb.)

Ofiyaa Tri: Taşınabilir Üç Ekranlı Dizüstü Bilgisayar İş İstasyonu

Herhangi bir dizüstü bilgisayara anında iki ekran ekleyin ve her yerde çalışırken üretkenliğinizi artırın.

Ofiyaa, kişisel mobil iş istasyonunuzu hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak tanıyan çok işlevli ve taşınabilir çift ekranlı bir dizüstü bilgisayar monitörüdür. Ofiyaa, tek ekranlı dizüstü bilgisayarınızı üç ekranlı bir dizüstü bilgisayara dönüştürebilen bir üretkenlik aracı olarak iyi tasarlanmıştır. Teknik ekibimiz sayesinde iki güzel ekranı bir araya getirdiler. Bu, Ofiyaa’nın iş verimliliğinizi %50 oranında artırabileceği anlamına gelir.

Neden Ofiyaa Tri

Dizüstü bilgisayarımızda çalışırken, pencereler ve uygulamalar arasında geçiş yaparak dakikada 2 saniye boşa gidecekti. Dosya hataları, veri karışıklığı, program çökmesi kullanıcıları her zaman çıldırtır!

Harici bir ekran yalnızca sabit bir şekilde kurulmakla kalmaz, aynı zamanda taşınabilir de değildir. Bu nedenle, çok işlevli, kullanışlı, düşük fiyatlı bir mobil çift ekranlı monitör olan Ofiyaa’ya güvenin. Zamanınız ve paranız boşa harcanmamalı veya bu kadar çok karmaşık harici cihazla uğraşılmamalıdır!

Bir USB-C kablosu takın ve işinize başlayın, OFIYAA işte bu kadar basit.

Ofiyaa Tri Taşınabilir Üç Ekranlı Dizüstü Bilgisayar İş İstasyonu
Ofiyaa Tri Taşınabilir Üç Ekranlı Dizüstü Bilgisayar İş İstasyonu

Çoklu Görüntü Modları

Ofiyaa çok modludur. Üç ekranınızda aynı veya farklı içeriği görüntülemeyi seçebilirsiniz. Ayrıca, diğer harici video giriş cihazlarını bağlayabilirsiniz, bu da Ofiyaa’nın günlük yaşamınızda birden fazla durumla başa çıkabileceği anlamına gelir.

Uygulanabilir işletim sistemleri: MacOS/Windows/Android/Chrome/Linux

Çok Çeşitli Uygulamalar İçin HD Ekran

Ofiyaa 13-16 inç dizüstü bilgisayara uyar. Daha da iyisi, iki ekranın parametreleri ayrı ayrı ayarlayabilmesidir. Ofiyaa, 1080P/60Hz (1920*1080P) çözünürlüğe sahip iki adet 12 inç 16:9 FHD yüksek çözünürlüklü ekrana sahiptir. Bu güzel ekranlar ile her türlü yazılımı üç ekranda da çok güzel bir görüntü kalitesinde çalıştırabilirsiniz. Resim yapmak, 3D modelleme yapmak veya sadece 1080P video izlemek istediğiniz fark etmez. OFİYAA tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Ofiyaa Tri Taşınabilir Üç Ekranlı Dizüstü Bilgisayar İş İstasyonu
Ofiyaa Tri Taşınabilir Üç Ekranlı Dizüstü Bilgisayar İş İstasyonu

Ayarlanabilir Ekran Parametreleri

Daha önce de söylendiği gibi her ekranın ekran parametreleri ayrı ayrı ayarlanabilmektedir. Ayarlanabilir parametreler arasında parlaklık, renk, sahne modu , DCR (Dinamik Kontrast), Keskinlik, HUE, doygunluk, arka ışık, renk sıcaklığı, dil, ASPECT, otomatik güç kapatma, geniş dinamik mod, hacim vb. bulunur. Tamamen 30 ayarlanabilir parametre.

Yüksek Parlaklık ve Enerji Tasarrufu

İki adet 220 CD/㎡ parlaklık, mat Wled arka aydınlatma, IPS panel geniş görüş açılı teknolojik ekran, geniş açılı bir görüş sağlayabilir. Bu, bozulma olmadan birden fazla açıdan harika bir görüntünün keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca OFİYAA, Energy Star Derecelendirme seviyesine sahiptir, bu nedenle dizüstü bilgisayarınızın çok az güç tüketecektir. Tek bir ekran gücü 5 W’tır, bu da dizüstü bilgisayarınız tarafından desteklense bile daha uzun bir kullanım süresine sahip olmanızı sağlar.

Ofiyaa Tri Taşınabilir Üç Ekranlı Dizüstü Bilgisayar İş İstasyonu
Ofiyaa Tri Taşınabilir Üç Ekranlı Dizüstü Bilgisayar İş İstasyonu

Katlanabilir ve Çoklu Görünüm

İki ekran, 202°’lik büyük bir dönüş açısına sahiptir. Bu, her durumda en iyi bakan meleği seçebileceğiniz anlamına gelir. İki arkadaşınızın aynı anda izlemesini istiyorsanız. İhtiyacınızı mükemmel bir şekilde karşılayabilir.

Dayanıklı ve Aşınmaya Dayanıklı

Ofiyaa, yüksek kaliteli endüstriyel malzemelerden üretilmiştir ve dizüstü bilgisayarlarla taşımanın aşınmasına ve yıpranmasına dayanabilir. 10.000+ kez tekrarlanan katlama yorulma testlerinden geçmiştir ve en az 5 yıl veya daha uzun süre kullanılabilir.

Ofiyaa Tri Taşınabilir Üç Ekranlı Dizüstü Bilgisayar İş İstasyonu
Ofiyaa Tri Taşınabilir Üç Ekranlı Dizüstü Bilgisayar İş İstasyonu

Kompakt ve Taşınabilir

1330 gr ağırlığında ve 315*215*39mm boyutunda. OFIYAA, Macbook Air’inizle benzer ağırlık ve boyuta sahiptir. Bu özellikten sırt çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bir kafede eksiksiz bir kişisel iş istasyonunuz olduğunu hayal edin. Vay, bu harika.

Cep Telefonu Projektörü + Mikrobilgisayar

Ofiyaa, cep telefonu modunun/bilgisayar modunun dönüşümünü gerçekleştirmek için Type-C aracılığıyla yalnızca bir bilgisayara değil, aynı zamanda bir cep telefonuna da bağlanabilir, böylece cep telefonu birkaç saniye içinde bir bilgisayar haline gelebilir. Bağlantıdan sonra, cep telefonu tarafından görüntülenen içerik ekrana yansıtılabilir veya cep telefonu bir bilgisayar gibi ekranda çalışmak için bir mikro bilgisayar olarak kullanılabilir. Şu anda bu işlev Huawei EMUI ve Samsung DEX’i desteklemektedir.

Ofiyaa Tri Taşınabilir Üç Ekranlı Dizüstü Bilgisayar İş İstasyonu
Ofiyaa Tri Taşınabilir Üç Ekranlı Dizüstü Bilgisayar İş İstasyonu

Güçlü Ölçeklenebilirlik

Ofiyaa, USB/HDMI/TYPE-C*2 bağlantı noktası ile donatılmıştır, sinyal + güç kaynağı kombinasyonuna sahip bir TPYE-C dizüstü bilgisayar olduğu sürece, Ofiyaa tek hatlı bir bağlantı ekranı elde edebilir. Çoklu bağlantı noktası ayarı, Ofiyaa’nın aynı anda şarj olmasını ve video görüntülemesini sağlar. Bu, Ofiyaa’nın uzun vadeli uygulamaların ihtiyaçlarını karşılayabileceği anlamına gelir. Bu arada Ofiyaa, güç tüketen çeşitli harici cihazlarla donatılabilir, ekran güç sağlayabilir ve çeşitli hantal şarj cihazları bağlamanız gerekmez.

Büyük bir değer

Ofiyaa, iki monitörün işlevlerini aşar ve kitle fonlaması fiyatı diğer görüntüleme cihazlarından daha düşüktür. 1+1 ekran kombinasyonu, herhangi bir monitörden daha güçlüdür. Bu uygun maliyetli mobil iş istasyonu, hayatınızda vazgeçilmez bir çok işlevli görüntüleme cihazı olacak.

Bilgisayar donanımları gelişen teknolojiyle birlikte kullanıcıların ihtiyaçlarına göre değişiyor ve gelişiyor. Giderek konforlu hale gelen destekleyici ürünler, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Kullanıcıların en büyük yardımcılarından biri olan Ofiyaa ekran teknolojisi de tek bir laptopla birden çok ekrana sahip olma avantajını sunuyor. Hafifliği ve konforlu kullanımı ile kullanıcıların ilgisini çeken Ofiyaa taşınabilir laptop monitör şeklinde birden fazla ekran seçeneği sunuyor.

Taşınabilir çoklu ekran markası Ofiyaa tarafından sunulan Ofiyaa P1, Ofiyaa P2 ve Ofiyaa P2 Pro modelleri farklı ekran büyüklüklerine hitap ediyor. Tek bilgisayardan çoklu monitör keyfine erişmenizi sağlayan Ofiyaa ekran teknolojisi yenileme hızı ve yüksek görüntü kalitesiyle dikkat çekiyor. Taşınabilir monitör dizüstü bilgisayar ile entegre edilerek normalde kullandığınız tek ekranın çoğaltılarak 2 ya da 3 ekrana dönüştürülmesini sağlıyor. Böylelikle tek ekranda çalışmak yerine birden fazla ekranda çalışmanın keyfine varabilirsiniz. Bir ekranda grafik çalışması yaparken, diğer ekranda video izleyebilir ya da okumanız gereken belgeleri takip edebilirsiniz. Öte yandan bir ekranda film izlerken diğer ekranda yazmanız gereken bir makaleyi konforlu şekilde yazabilirsiniz. Ekranlar kendi laptopunuzdan yönetebileceğiniz şekilde tek mouse’la hareket ettirilerek kullanılabiliyor. Mouse’unuzu hangi ekrandaki masaüstünün üzerine getirirseniz getirin saniyeden daha kısa süre içinde diğer ekrana geçiş yapabilirsiniz.

Ofiyaa P2 Çoklu Monitör Özellikleri

Çoklu monitör standı olarak kullanılan Ofiyaa monitör özellikleri kullanıcıların tercih ettiği modele göre değişkenlik gösteriyor. Ofiyaa çoklu monitör çeşitleri kullanıcıların bilgisayar ekranı büyüklüklerine göre değişiyor. Ofiyaa P1 modeli 13-16 inç ekranlara, P2 modeli 13-15 inç arası ekran büyüklükleri için tavsiye edilirken, Ofiyaa P2 Pro modeli 16-17 inç ekranlar için uygun oluyor. Ofiyaa P1 modelinde sağ yana açılan bir ekran yer alırken, Ofiyaa P2 ve P2 Pro modellerinde sağ ve sol yana açılan ikişer ekran bulunuyor.

Ofiyaa P2 ve P2 Pro laptop ekran genişletici taşınabilir monitör modelleri, dizüstü bilgisayarlara bağlanabilen iki farklı ekrandan oluşuyor. Monitörlerin en / boy oranları ise 16:9 olarak sunuluyor. 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip olan ekranlar 202 derece geriye hareket ettirilebiliyor.

Ofiyaa, 2 adet USB Type-C, USB ve HDMI bağlantı noktası ile donatılmış olarak geliyor. Bilgisayarınız Type-C destekli değilse HDMI bağlantı noktasını kullanmanız ürünün kullanıma hazır hale gelmesi için yeterli oluyor. 220 CD/㎡ parlaklık sunan IPS panele ve mat Wled arka aydınlatmaya sahip geniş görüş açılı teknolojik ekran, Energy Star Derecelendirme seviyesine sahip olarak sunuluyor. Bu özellik ürünün, dizüstü bilgisayarınızdan çok az güç tükettiği anlamına geliyor. Tek bir ekran gücü 5 W olarak sunuluyor.

Ofiya P2 Taşınabilir Çoklu Ekran Teknik Özellikler

Boyutlar: 12.4” x 8.4” x 1.5”

Ağırlık: 1330 gr

Harici Hoparlör: Var

Ekran Çözünürlük: 1920*1080 Piksel, 16:9 FHD

Ekran Yenileme Hızı: 60 Hz

Ayarlanabilir Ekran Parametleri: Var (Parlaklık, renk, sahne modu, DCR (Dinamik Kontrast), Keskinlik, HUE, doygunluk, arka ışık, renk sıcaklığı, dil, Aspect, otomatik güç kapatma, geniş dinamik mod, hacim vb.)

Bağlantı Kablosu: USB Type-C ve HDMI

Uyumlu Ekran Boyutları: 13-15 inç ekranlar için uygundur.

İşletim Sistemi: Mac, Windows, Linux, Android, Xbox, Switch, PS4, Chrome Uyumlu

Ofiyaa Çoklu Ekran Laptop Ekranına Zarar Verir mi?

Taşınabilir laptop ekranı olarak bilinen Ofiyaa çoklu monitör hafifliğiyle öne çıkıyor. Bilgisayar ekranına herhangi bir ağırlığa neden olmayan Ofiyaa modelleri kullanıcıların tercihine göre ürünle birlikte gelen destekleyici stantla da kullanılabiliyor. Üretim aşamasında birçok testten geçen Ofiyaa ürünleri bilgisayar monitörünüze entegre edildikten sonra konforlu bir şekilde kullanılabiliyor. Takması ve çıkarması oldukça kolay olan Ofiyaa çoklu monitörü laptopunuzun üzerine yerleştirdikten sonra klipslerini yerine oturtmak yeterli oluyor. Sonrasında bağlantı kablosunu takarak iki ekranı da hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Çoklu monitör ayarları kullanıcıların kolaylıkla yapabileceği düzeyde oluyor. Bilgisayarınızdan ekran genişletme ya da yenileme ayarlarını seçerek dilediğiniz zamanda kapatmanız mümkün olabiliyor.

Ofiyaa Çoklu Ekran Nasıl kullanılır?

Taşınabilir monitör dizüstü bilgisayar ekran genişletici olarak kullanılırken prodüksiyon işleriyle uğraşanların, borsa çalışanlarının ya da aynı anda birden fazla monitöre ihtiyaç duyanların en büyük yardımcısı oluyor. Çoklu ekran ayarlama işlemleri kolaylıkla yapılabiliyor. Çoklu monitör kullanımı oldukça kolay olduğundan uzun süren kurulum işlemi ya da hazırlık gerektirmiyor. Taşınabilir dizüstü bilgisayarınıza çoklu monitör bağlamak için Ofiyaa ekran türlerinden birini laptop kapağınızın arkasına belirtildiği şekliyle oturtarak kullanabilirsiniz. Yalnızca ürünle birlikte gelen kablo bağlantısını yapmanız ve güç düğmesine basmanız yetiyor.

Taşınabilir monitör fiyatları kullanıcıların erişebileceği makul fiyat aralıklarında oluyor. Ofiyaa monitör fiyatları, her kesimden ve bütçeden kullanıcıya hitap ediyor.

Ofiyaa Taşınabilir Monitör Hangi Bilgisayarlarda Çalışır?

Ofiyaa P1, P2 ve P2 Pro genişletici taşınabilir monitör, her türlü dizüstü bilgisayar ve telefon modeli ile birlikte kullanılabiliyor. Ürün modelleri tüm işletim sistemleriyle uyumlu şekilde çalışıyor. Windows, macOS, Linux ya da Chromebook barındıran bilgisayarınızı Ofiyaa laptop ekran genişletici taşınabilir monitör ile birlikte kullanarak her ortamı bir çalışma alanına dönüştürebilirsiniz.

 

SİPARİŞİM NE KADAR SÜREDE ULAŞMAKTADIR?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 1-2 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 2-3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu verilen siparişlerde ,tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
114490.0014490.00
27245.0014490.00
34830.0014490.00
44007.5716030.29
53260.8316304.15
62763.4916580.91
72409.8916869.26
82143.6217148.92
91936.1917425.67
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
114490.0014490.00
27245.0014490.00
34830.0014490.00
44007.5716030.29
53260.8316304.15
62764.2116585.25
72409.8916869.26
82143.6217148.92
91936.1917425.67
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
114490.0014490.00
27245.0014490.00
34830.0014490.00
44007.5716030.29
53260.8316304.15
62763.4916580.91
72409.8916869.26
82143.6217148.92
91936.1917425.67
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
114490.0014490.00
27245.0014490.00
34830.0014490.00
44007.5716030.29
53260.8316304.15
62763.4916580.91
72409.8916869.26
82143.6217148.92
91936.1917425.67
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
114490.0014490.00
27245.0014490.00
34830.0014490.00
44007.5716030.29
53260.8316304.15
62763.4916580.91
72409.8916869.26
82143.6217148.92
91936.1917425.67
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
114490.0014490.00
27245.0014490.00
34830.0014490.00
44007.5716030.29
53260.8316304.15
62763.4916580.91
72409.8916869.26
82143.6217148.92
91936.1917425.67
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
114490.0014490.00
27245.0014490.00
34830.0014490.00
44007.5716030.29
53260.8316304.15
62763.4916580.91
72409.8916869.26
82143.6217148.92
91936.1917425.67
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
114490.0014490.00
27245.0014490.00
34830.0014490.00
44007.5716030.29
53260.8316304.15
62763.4916580.91
72409.8916869.26
82143.6217148.92
91936.1917425.67

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
İlgili Ürünler
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri (cookie) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.