Galini

STRES YÖNETİMİ – GALİNİ

[ux_image id=”688″ image_size=”original”] [row v_align=”middle”] [col span=”4″ span__sm=”12″ align=”center”] [ux_image id=”687″ image_size=”original” width__sm=”46″] [/col] [col span=”8″ span__sm=”12″]
“… Kullanıcıların rahat bir duruma daha hızlı ve daha uzun süreler boyunca ulaşmalarını sağlıyor.”
– The Straits Times
 

Android ve iOS’ta ücretsiz edinin

[row_inner] [col_inner span__sm=”12″ align=”center”] [ux_image id=”682″ image_size=”original” width=”22″ width__sm=”55″ link=”https://apps.apple.com/us/app/galini/id962602570″] [ux_image id=”690″ image_size=”original” width=”23″ width__sm=”56″ link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.neeuro.galini2″] [/col_inner] [/row_inner] [/col] [/row]

Stres Yönetimi için Galini ile tanışın

“Kronik Stres sessiz bir katildir. Sadece ciddi zihinsel sağlık risklerine neden olmakla kalmaz, aynı zamanda vücudumuz için bir tehdit oluşturur. Bu nedenle stresi yönetmek, genel sağlığınızı ve zindeliğinizi sürdürmek için hayati hale gelir; ve sizin için bir çözümümüz var.
 
Tekniklerimiz yoğun bir şekilde araştırılır ve bilimsel olarak desteklenir – bunların tümü, aradığınız huzur duygusunu ve netliği elde etmenize yardımcı olmak için.”
[row width=”full-width” v_align=”middle”] [col span=”9″ span__sm=”12″]

Dinle

Parçalarımızdaki özel ses frekansları (binaural vuruşlar), huzurlu sahnelerin sakinleştirici görselleştirmeleriyle birleştiğinde, zihninizi derin bir rahatlama durumuna sokabilir.
 
 •  – Kulaklıklar kullanıldığında, sağ ve sol kulakta çalınan farklı saf tonlu sinüs dalgaları, binaural atımlar adı verilen işitsel bir yanılsama yaratır.
 •  – Binoral vuruşların bir kişinin beyin dalgalarını gevşeme durumuna uyardığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
[/col] [col span=”3″ span__sm=”12″] [ux_image id=”683″ image_size=”original”] [/col] [/row] [row v_align=”middle”] [col span=”3″ span__sm=”12″] [ux_image id=”685″ image_size=”original”] [/col] [col span=”9″ span__sm=”12″]

Nefes almak

Nefes alma tekniklerimiz, zihni ve bedeni modüle etmek ve tüm insanınıza derin bir huzur duygusu getirmek için beynin belirli bölümlerini uyarmak için tasarlanmıştır.
 
 •  – Tek solunum seansının, kardiyovasküler-solunum fonksiyonlarında ve duygusal sağlıkta ani etkileri olduğu kanıtlanmıştır.
 •  – Doğru nefes almak, stressiz bir zihin durumuna neden olur ve daha iyi duygusal yönetim ve farkındalıkta gelişme sağlar.
[/col] [/row] [row v_align=”middle”] [col span=”9″ span__sm=”12″]
Hareket
 
Ekran sizinle etkileşim halindeyken size yavaş ve kasıtlı hareketlerde rehberlik ediyoruz. Bu, odak noktanızı düzenlemenize ve içsel hisleriniz ve yakın çevreniz hakkında artan bir farkındalık uyandırmanıza yardımcı olur.
 
 •  – Müzik dinlemenin yanı sıra ekrana dokunmanın ve izlemenin entegrasyonu, kullanıcı için anlamlı geri bildirim sağlar ve aynı zamanda farkındalık ve rahatlama sağlar.
 •  – Yavaş, nazik, sürekli ve tekrarlayan hareketlerle kullanıcı, kendi dikkatini ve rahatlama seviyelerini düzenlemeyi öğrenir.
[/col] [col span=”3″ span__sm=”12″] [ux_image id=”684″ image_size=”original”] [/col] [/row]

Galini Anlar

[row width=”full-width” v_align=”middle”] [col span=”9″ span__sm=”12″]

Herkes farklıdır

Bir Başbandı ile desteklendiğinde Galini, egzersizlerinizdeki tek tek öğelerin sizin için en iyi sonuçları elde etmek üzere buna göre uyum sağlamasını sağlamak için benzersiz EEG Sinyallerinize aktif olarak yanıt verir.
[/col] [col span=”3″ span__sm=”12″] [ux_image id=”689″ image_size=”original”] [/col] [/row] [row width=”full-width” v_align=”middle”] [col span=”4″ span__sm=”12″] [ux_image id=”686″ image_size=”original”] [/col] [col span=”8″ span__sm=”12″]
Kendi zihin durumunuza bakın; Her seansın sonunda rahatlama, ruh hali ve farkındalığa giden yolunuzdaki kalıpları tanıyın.
 

Yargılama Yok, Sadece Anlama

[/col] [/row] [section label=”Pricing Table 6″ bg_color=”rgb(245, 247, 251)” padding=”60px”] [row label=”Title”] [col span__sm=”12″ align=”center”]

Fiyatlandırma Listesi

[/col] [/row] [row label=”Pricing Boxes” col_bg=”rgb(255,255,255)” v_align=”equal” h_align=”center” padding=”50px 50px 50px 50px” padding__md=”30px 30px 30px 30px”] [col span=”5″ span__sm=”12″ span__md=”8″ align=”left” bg_color=”rgb(255,255,255)”]

TEMEL

HESAP

BEDAVA

[divider width=”100%” height=”2px” margin=”5px” color=”rgb(111, 166, 212)”] [gap height=”20px”]
 • 3 Aktiviteler
 • 1 dinle, 1 nefes, 1 hareket aktivitesi
 • SenzeBand etkin
 • Ömür Boyu Erişim
[button text=”İndir” expand=”true” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.neeuro.galini2″ target=”_blank”] [/col] [col span=”5″ span__sm=”12″ span__md=”8″ align=”left” bg_color=”rgb(111, 166, 212)” color=”light”]

BAŞBANDI

PREMİUM HESAP

***

[divider width=”100%” height=”2px” margin=”5px” color=”rgb(255, 255, 255)”] [gap height=”20px”]
 • 1 başbandı
 • Gevşeme, Farkındalık ve Ruh Halini İzleyin
 • 11 aktivitenin tümüne erişim
 • Güncellemeler
 • Ömür Boyu Erişim
[button text=”Şimdi al” color=”white” expand=”true” link=”https://sie90.com/neeuro-bas-bandi/”] [/col] [/row] [/section] [block id=”752″]