Tomatis Metodu’nun her yaştan kullanıcıya sağladığı yararlar:

tomatis banner

Dünyaca ünlü Tomatis Metodu, her yaştan kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor.

Motor gecikmeleri, denge koordinasyon bozuklukları, otizm spektrumu ve gelişim gerilikleri yanı sıra duyusal ve işitsel işlemleme sorunları ile dikkat eksikliği ve hiperaktivite problemi olanlara yardımcı olan Tomatis Infinite Kulaklık, doğal bir nörosensöriyel uyarım yaklaşımı olan Tomatis Metodunu kullanıyor. Tomatis Metodu, müzik ve dil yardımıyla motor, duygusal ve bilişsel becerilerin geliştirilmesini sağlıyor.

Tomatis Infinite Kulaklık ile uygulanan metot, beynin işlevlerinin geliştirilmesine yardımcı oluyor. Tomatis Infinite kulaklık takımıyla programınıza kendi evinizin konforunda hemen başlayabilir ve daha sonra bir Tomatis uygulayıcısına başvurarak dinleme yolculuğunuzun size özel olarak düzenlenmesini isteyebilirsiniz.

Uygulamadaki amaç, meydana gelen değişikliklerin tespit edilmesini sağlayacak otomatik mekanizmaların geliştirilmesi ve bunun sonucunda seçici dikkatin güçlenmesi yolunda beyne yardımcı olmaktır.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezleri (cookie) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.