tomatis-uzmanları-nerede
tomatis kulaklık

TOMATIS® INFINITE KULAKLIK TAKIMIYLA ÇALIŞMAYA BAŞLAYIN

Tomatis® Infinite, Tomatis® Metodu’nda kullanmanız için hazırlanmış kişisel kulaklık takımınızdır.

İçinde bulunduğunuz sorun ne olursa olsun, Tomatis® kursuna derhal başlamanızı olanaklı kılar .

Tomatis® Infinite, etkin ve zorlayıcılıktan uzak bir uyarım etkisi sağlamak üzere, genel amaçlı bir hazırlık programıyla da donatılmıştır.

Tomatis® Infinite bunun yanında, size özel olarak düzenlenecek bireysel dinleme eğitimi yolculuğunuzda ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklere sahiptir.

şimdi başla
tomatis kulaklık

BİR UZMANLA TEMAS KURUN

Tomatis® Infinite kulaklık takımını edindikten sonra, Tomatis® Metodu’nun avantajlarından eksiksiz bir şekilde yararlanmak için bir Tomatis® uzmanına başvurmayı tercih edebileceksiniz. Uzmanınız, özellikleriniz ve beklentilerinizi değerlendirerek, tamamen size özel olarak düzenlenmiş bir kurs programı oluşturabilecektir.

Sonrasında, Tomatis® Infinite kulaklık takımını, uzmanınız tarafından size temin edilecek TalksUp® aygıtına bağlayarak, kendi özel dinleme seanslarınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Size en yakın Tomatis® uygulayıcısı ile temas kurmak için, Türkiye genelinde tüm sertifikalı Tomatis® uygulayıcılarının gösterildiği “Tomatis Uzmanları” sekmesini tıklayarak ulaşabilirsiniz..

Her bir Tomatis® uygulayıcısı, farklı uzmanlık alanlarında çalışabilmekte ve farklı ücretlendirme uygulayabilmektedir

 
uzmanınızı bulun
tomatis kulaklık

GELİŞİMİNİZİ PEKİŞTİRİN

Tomatis® Infinite kulaklık takımı, uygulanan programların etkisini kalıcı kılmak ve pekiştirmek, uzun vadede en iyi sonuçları elde etmenizi sağlamak için kullanılan iki farklı pekiştirme programına sahiptir.

Ek olarak Tomatis® Infinite kulaklık takımının kullanıcı sesini gerçek zamanlı işlemleme işlevi, öğrenme süreçlerini pekiştirmek, iletişim ve dil becerilerini geliştirmek amacıyla kullanılabilmektedir.

Yine bu pekiştirme programları da tüm kullanıcılar tarafından uygulanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

ayrıntılı bilgi