***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

Dikkat ve odaklanma için tabletiniz ve Neeuro Başbandı size yeter!

Neurofeedback teknolojisi kullanılarak geliştirilen Neeuro Başbandı, dikkat ve odaklanma sorunu yaşayanlar için ideal çözüm sunuyor.

Neeuro Başbandı, beyin dalgası sinyallerini yakalayan ve NeeuroOS’un Yapay Zekâ (AI) algoritmalarıyla birlikte, dikkat, odaklanma, rahatlama, zihinsel iş yükleri, yorgunluk gibi çeşitli zihinsel durumları gerçek zamanlı olarak yorumlayabilen, müdahalesiz bir cihazdır.

Taşınabilir elektroensefalograf (EEG) cihazı olarak işlev gören Neeuro Başbandı, kullanıcının beyin dalgası sinyallerini kaydederek gerçek zamanlı geri bildirim elde ederek ilerlemeyi sağlıyor. Kullanıcının beynindeki dalgalara herhangi bir müdahalede bulunmadan odaklanma gücüyle çeşitli zorluktaki oyunları ve uygulamaları yönetmeye imkân tanıyan Neeuro Başbandı, çocuklarda olduğu gibi yetişkinlerde de dikkat ve odaklanmayı arttırırken, stres yönetimi yapabilmeyi sağlıyor.

Her zamankinden daha fazla dikkat ve odaklanma için bir tabletiniz olması Neeuro Başbandını kullanabilmeniz için yeterlidir. Gerisi yalnızca beyin gücünüze kalır! Herhangi bir mouse ya da klavyeye ihtiyaç duymadan tabletinize kurduğunuz Cogoland, NeeuroFit, Memorie ya da Galini uygulamaları ile dikkat ve odaklanma problemlerinizin üstesinden gelebilirsiniz.