Hakkımızda

BİZ KİMİZ?
İnovasyonla birlikte gelişen teknolojinin ortaya çıkardığı ürünler, yalnızca hayatımızı kolaylaştırmakla kalmıyor kaliteli hale de getiriyor. 
Bu kalitenin değerli bir parçası olabilme misyonu ve vizyonuyla 2013 yılında yola çıkan Seçmen Danışmanlık Ltd.Şti. nin pazar yeri markası www.sie90.com ile elektronik ve teknoloji ürünlerini çatısı altında bir araya getiriyor.
sie90, dünya genelinde öne çıkan inovatif teknoloji üreticileri ve hizmet sağlayıcılarına bölgesel rehberlik ediyor.
Yeni nesil Teknoloji ile Elektronik alanlarındaki girişimlerle iş ve günlük hayatı iyileştiren gelişmiş teknolojili ürünleri son kullanıcılarla buluşturmaya devam eden sie90 inovasyonu ileri götüren markalarla iş birliğine devam etmekte.
Portföyümüz tüm teknoloji ortamını kapsıyor.
Teknolojinin faydalarını mümkün olduğunca daha çok kişi için erişilebilir kılan ileri görüşlü, gelecek jenerasyon ürünlerin yaratılmasına, üretilmesine ve yönetilmesine desteğimiz sürüyor.
Ürün ve hizmet yelpazesini marka çeşitliliği ile genişleten sie90 bir çok alanda temsilcilik faaliyetleriyle iş ortaklarına çözüm oluyor.

MİSYONUMUZ
Teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek dünyada öne çıkan inovatif markalarla distribütör olarak çalışmak, güçlü iş birlikleri geliştirerek büyüyen ürün portföyümüzle iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi markalarımızla tanıştırarak, teknolojik ürün ihtiyaçlarını sağlayıp rekabet gücümüzü artırmak, satış öncesi ve sonrası teknik ve lojistik anlamda en iyi hizmeti sağlayarak iş ortaklarımızla istikrarlı ve kalıcı çözümlerle verimli ve sürdürülebilir ticari ilişkiler geliştirmektir.

VİZYONUMUZ
Dijital çağda yeni teknoloji ürünlerini iyi organize olmuş bir distribütör kimliği altında Türkiye’de tüm iş ortaklarımız ve müşterilerimize duyurup, tanıtıp tedariğini sağlayarak dağıtımını gerçekleştirmektir.