sie90logonew e1683637684537
Seçmen Danışmanlık Limited Şirketi tescilli markasıdır.
BizKimiz Siemarketz

BİZ KİMİZ?

Yeni teknolojilerin, yeni fikirlerin, yeni elektroniğin hayatı yalnızca kolaylaştıracağını değil aynı zamanda daha iyi bir hale getireceğini bilen Seçmen Danışmanlık LTD. ŞTİ’nin tescilli markası olan siemarket 10 yaşında!

Siemarket dünya genelinde öne çıkan inovatif teknoloji üreticileri ve hizmet sağlayıcılarına bölgesel rehberlik ediyor. 2023 yılında an itibariyle Psikoloji, Eğitim, Terapi ve Teknoloji alanlarındaki girişimlerle iş ve günlük hayatı iyileştiren gelişmiş teknolojili ürünleri son kullanıcılarla buluşturmaya devam eden Siemarket inovasyonu ileri götüren markalalarla işbirliğine devam etmekte.

Portföyümüz tüm teknoloji ortamını kapsıyor, teknolojinin faydalarını mümkün olduğunca daha çok kişi için erişilebilir kılan ileri görüşlü , gelecek jenerasyon ürünlerin yaratılmasına, üretilmesine, ve yönetilmesine desteğimiz sürüyor. Ürün ve hizmet yelpazesini çeşit ve marka çeşitliliği ile genişleten Siemarket bir çok alanda temsilcilik faaliyetleriyle iş ortaklarına çözüm oluyor. Distribütörlüğünü yaptığımız markalar arasında Shokz, OFiyaa, Tomatis, Neeuro, Soundsory, Pronounce, Forbrain bulunuyor.

Siemarket Kategoriler
Vision Siemarket

Vizyonumuz

Dijital çağda yeni teknoloji ürünlerini iyi organize olmuş bir distribütör kimliği altında Türkiye’de tüm iş ortaklarımız ve müşterilerimize duyurup, tanıtıp tedariğini sağlayarak dağıtımını gerçekleştirmektir.

Misyonumuz

Teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek dünyada öne çıkan inovatif markalarla distribütör olarak çalışmak, güçlü iş birlikleri geliştirerek genişleyen ürün portföyümüzle iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi markalarımızla tanıştırarak, teknolojik ürün ihtiyaçlarını sağlayıp rekabet gücümüzü artırmak, satış öncesi ve sonrası teknik ve lojistik anlamda en iyi hizmeti sağlayarak iş ortaklarımızla istikrarlı ve kalıcı çözümlerle verimli ve sürdürülebilir ticari ilişkiler geliştirmektir.

Mission Siemarket
Markalarimiz Siemarket
Tarihcemiz Siemarkets
Magazalarimiz
SatisKanallari Siemarket