***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

neeuro dikkat gelişimi

Neeuro Başbandı ile dikkat ve konsantrasyon gelişimi mümkün!

Günümüz teknoloji dünyasının en büyük yan etkilerinden biri dikkat ve konsantrasyon dağınıklığıdır. Her gün onlarca içerik bombardımanı ile yorulan zihinde dikkat ve odaklanma güçlüğü başlar. Ancak bu sorun zaman zaman genetik olarak kuşaktan kuşağa aktarılabilir. Sebebi ne olursa olsun dikkat ve konsantrasyon güçlendirmeye yardımcı olan Neeuro ise teknolojinin avantajlı taraflarını kullanıcılarına sunuyor. Neeuro Başbandı ve beraberindeki uygulamalar Cogoland, NeeuroFit, Galini ve Memorie dikkat ve konsantrasyonu arttırırken, öğrencilerin sınav kaygısını azaltmada yardımcı oluyor. 

Neurofeedback teknolojisini kullanan Neeuro Başbandı, taşınabilir bir elektroensefalograf (EEG) cihazı olarak işlev görüyor. Neeuro Başbandı, kullanıcının beyin dalgalarına herhangi bir müdahalede bulunmadan kendi beyin dalgası sinyallerini kaydederek gerçek zamanlı geri bildirim elde etmeyi sağlıyor.

Neeuro Başbandını kullanmak için yalnızca bir laptop ve Neeuro ile sunulan uygulamaya ihtiyaç duyarsınız. Klavye ya da Mouse gibi yardımcı ekipmanlara ihtiyacınız olmaz çünkü Neeuro beyinde odaklanma yoluyla kontrol edilebilen bir sistem sunar.

Neeuro Başbandı ve uygulamaları ile tanışmak için sitemizi ziyaret edin!