***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

Neeuro – Daha Sağlıklı Bir Zihin İçin Beyninizi Eğitin

Neeuro,  bilişsel gerilemeyi önlemeye yardımcı olan çeşitli beyin jimnastiği çözümleri bulmuştur. 16 bilişsel dijital oyundan oluşan bir koleksiyon olan  Memorie ,  üretkenliğinizi artırabileceğiniz, odaklanmayı, hafızayı ve diğer bilişsel becerileri geliştirebileceğiniz ve günlük görevleri yerine getirme yeteneğinizi geliştirebileceğiniz sürekli zihinsel olarak aktif ve sağlıklı olma fırsatı sunar.

Optimum Gevşeme ve Farkındalık sağlamak için özel olarak tasarlanmış dünyanın ilk ölçülebilir stres yönetimi çözümü Galini , huzur ve zihin açıklığı elde etmenize yardımcı olan bilimsel olarak kanıtlanmış bir dizi teknikle birlikte gelir.

Hem Galini hem de Memorie, Neeuro başbandı ile kullanılabilir, beyin dalgası sinyallerini yakalayan, kişinin gerçek zamanlı geri bildirim alabildiği ve zihinsel durumlarının daha fazla farkında olduğu, müdahalesiz, taşınabilir bir elektroensefalograf (EEG) cihazı. Birlikte sorunsuz çalışan Başbandı , kişinin beynini en iyi durumda kalması için eğitmesine ve hatta zihninizi rahat ve sakin bir duruma getirmeye yardımcı olan çeşitli gevşeme aktiviteleriyle stresi hafifletmeye yardımcı olabilir.

#neeuro #neeurotürkiye #cogoland #galini #memorie #çocukgelişimi #çocuk #yetişkin #teknoloji #siemarket