***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

Neeuro ile dikkat ve farkındalığınızı arttırın!

Neeuro ile dikkat ve farkındalığınızı arttırın!

Neeuro Başbandı ve uygulamaları neurofeedback teknolojisini kullanarak kullanıcıların dikkat ve konsantrasyonlarını artırmalarını sağlıyor.

Neeuro Başbandı, taşınabilir bir elektroensefalograf (EEG) cihazı olarak işlev görüyor. Kullanıcının beyin dalgası sinyallerini alarak gerçek zamanlı geri bildirim sağlıyor.

7-12 yaş arası çocuklar için hazırlanan Cogoland ve NeeuroFit uygulamaları çeşitli beyin jimnastiği çözümleri sunuyor. Okul hayatında başarıyı arttıran Cogoland uygulaması ile öğrenciler 240 adet Matematik ve İngilizce sorusu çözüyor.

Kullanıcıların mouse ya da klavye kullanmadan odaklanarak yönetebildiği Cogoland ve NeeuroFit uygulamaları yanı sıra kullanıcıların üretkenliğini artırabileceği Galini ve optimum gevşeme ve farkındalık sağlayan Memorie uygulamaları da Neeuro başbandı ile kullanılabiliyor.

Siz de Neeuro Başbandı ve uygulamaları ile tanışmak için ürünlerimizi inceleyin!