***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

Neeuro ile stresinizi yönetmeyi öğrenin!

Stresten kurtulmak için Neeuro Başbandını denediniz mi? Neeuro Başbandı, çeşitli gevşeme aktiviteleriyle stresi hafifletmeye yardımcı oluyor.

Neeuro, bilişsel gerilemeyi önlemeye yardımcı olan çeşitli beyin jimnastiği çözümleri sunuyor.

Kullanıcının beyin dalgası sinyallerini yakalayan, gerçek zamanlı geri bildirim veren taşınabilir elektroensefalograf (EEG) cihazı Neeuro Başbandı; CogoLand, Galini ve Memorie ile kullanılabiliyor. 

Beyin-Bilgisayar Arayüzü (BCI) oyunu ile neurofeedback teknolojisinin kullanıldığı CogoLand, 7-12 yaş arası çocuklar için hazırlanan bir dikkat eğitim programıdır.

Memorie, üretkenliğinizi artırabileceğiniz, odaklanma, hafıza ve diğer bilişsel becerileri geliştirebileceğiniz bir oyun programıdır.

Optimum gevşeme ve farkındalık sağlamak için özel olarak tasarlanmış dünyanın ilk ölçülebilir stres yönetimi çözümü Galini ise huzur ve zihin açıklığı elde etmenize yardımcı olur.

www.siemarket.com

#neeuro #neeurotürkiye #cogoland #galini #memorie #çocukgelişimi #çocuk #yetişkin #teknoloji #siemarket