***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

Neeuro ve Cogoland dikkat ve odaklanma için yeni teknolojik çözümler sunuyor

İnsan beyni karmaşık bir organ. Onu anlamak zor olabilir ancak teknolojinin sunduğu imkânlarla bu mümkün olabiliyor. Üstelik beyninizin performansını arttırmak dahi söz konusu olabilir.

Özellikle dikkat ve konsantrasyon sorunu yaşayan çocuklar ve yetişkinler için geliştirilen teknolojiler ise bugün bilimin kabul ettiği yöntemleri kullanıyor.

Neeuro’nun geliştirdiği Başbandı da bu uygulamalar arasında öne çıkıyor. Neeuro Başbandı kullanarak beyin dalgalarını ölçmek ve onları anlamak kolaylaşıyor. Taşınabilir EEG cihazı olarak işlev gören Neeuro Başbandı, beynin gerçek zamanlı aktivitesini anlamaya yardımcı oluyor.

Neeuro Başbandı, beyin dalgası sinyallerini yakalayan ve NeeuroOS’un Yapay Zekâ (AI) algoritmalarıyla birlikte, dikkat, rahatlama, zihinsel iş yükleri, yorgunluk gibi çeşitli zihinsel durumları gerçek zamanlı olarak yorumlayabilen, müdahalesiz bir cihazdır.

Cogoland, NeeuroFit, Galini ve Memorie uygulamaları mouse ya da klavye kullanmadan yönetmeye izin veren Neeuro Başbandı, özellikle çocukların dikkat ve konsantrasyon sorunlarında terapi amacıyla kullanılıyor. Cogoland uygulamalasında bulunan 240 adet matematik ve İngilizce soruları ise çocukların oyun oynarken sınav kaygısıyla baş etmelerine ve soru çeşitliliğini görmelerine yardımcı oluyor.