***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

Pronounce – Sınırlamalar olmadan pratik yapın

Kısa ve yoğun eğitim seansları.
Yaklaşımımız, derin uyarım yoluyla zamanınızı optimize eder. Dinleyerek ve tekrar ederek, anında aktif bir öğrenme sürecine dahil olursunuz. Günde sadece birkaç dakika ilerleme kaydetmenize izin verir. O zaman tek yapman gereken pratik yapmak.


Dinlemek
Birkaç dakikalığına nöro-dilbilimciler tarafından yazılan ve Amerikalı ve İngiliz aktörler tarafından oynanan bir hikayeyi dinleyin.
Bu hikaye sizi modern ve gerçekçi bir dünyaya sürüklüyor. Somut durumlar aracılığıyla otantik günlük yaşam konularını deneyimleyin.


Tekrar et
Dinledikten sonra hikaye seslere, kelimelere ve otomatik olarak ve kendiliğinden tekrarlamanız istenen ifadelere bölünür.
İngilizce konuşmanıza yardımcı olmak için, dinamik filtre sesi düzenler ve İngilizce ritimlerini ve frekanslarını vurgular. Kulaklarınız ve sesiniz İngilizcenin ritmini algılamaya ve yeniden üretmeye alışır.