***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

Çocuklarda konsantrasyonu arttırmanın kanıtlanmış 3 bilimsel yolu!

Çocuklarda son dönemde artan konsantrasyon eksikliği ve dikkat dağınıklığı problemlere neden olabiliyor. Öyle ki ders çalışma oranını düşüren ve sınav sonuçlarını etkileyen bu durum çocukların gelecekleri için de tehdit oluşturuyor.

Ancak Neeuro Başbandı kullanarak bu sorunların üstesinden gelmek mümkün olabiliyor. Özellikle sınav başarısını arttırmada ve konsantrasyonu yükseltmede etkili olan Neeuro Başbandı dikkat eksikliğinin de önüne geçiyor.

Neeuro ile kanıtlanmış 3 bilimsel yolla çocuk ve yetişkinlerin dikkat ve konsantrasyonlarını arttırmaları mümkün olabiliyor. Beyin dalgalarını olması gereken frekansa uyumlamak, görevleri eğlenceli hale getirmek ve şaşırmak! İşte bu yolları kendi özel eğitim tekniğiyle uygulamaya izin veren Neeuro Başbandı beyin dalgası sinyallerini yakalayarak NeeuroOS’un Yapay Zekâ (AI) algoritmalarıyla birlikte, dikkat, rahatlama, zihinsel iş yükleri, yorgunluk gibi çeşitli zihinsel durumları gerçek zamanlı olarak yorumlayabiliyor. Neeuro Başbandı beyin dalgalarına müdahalesiz bir cihazdır. Neurofeedback teknolojisini kullanan Neeuro Başbandı, taşınabilir bir elektroensefalograf (EEG) cihazı olarak işlev görüyor.

Klavye ya da Mouse gibi başka ekipmanlara gerek duymayacağınız bir sistem şeklinde geliştiren Neeuro Başbandını kullanırken yalnızca zihin odaklanması ile uygulamaları kullanabilirsiniz.

Neeuro Başbandı ve beraberindeki uygulamalar Cogoland, NeeuroFit, Galini ve Memorie dikkat ve konsantrasyonu arttırırken, öğrencilerin sınav kaygısını azaltmada yardımcı oluyor.  Neeuro Başbandını kullanmak için yalnızca bir laptop ve Neeuro ile sunulan uygulamaya ihtiyacınız olur.

Neeuro Başbandı ve uygulamaları ile tanışmak için sitemizi ziyaret edin!