***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

Her Ofise Ofiyaa Çoklu Ekran!

Ofiyaa Çoklu Ekran modelleri ile ofisinizi daha verimli sonuçlar alabileceğiniz iş istasyonuna çevirebilirsiniz. Tüm dizüstü bilgisayarlar ile uyumlu çalışabilen Ofiyaa Çoklu Ekran modelleri, P1, P2 ve P2 Pro modelleri ile kullanıcıların boyut seçimine izin veriyor.

Dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz Ofiyaa ekranlar tıpkı dizüstü bilgisayarınız gibi çantaya sığabilen boyutlarda sunuluyor.

Kurulumunu yalnızca birkaç dakika içerisinde yapabileceğiniz Ofiyaa Çoklu Ekran modelleri ile ekran parlaklığı, kontrast ya da ışık gibi ayarları harici olarak yapabilirsiniz.

13.3 ila 17 inç ekran boyutuna sahip tüm ekranlarla uyumlu olan Ofiyaa P2 Pro’nun yanı sıra 13-16 inç ekranlar için geliştirilen P1 ve P2 modelleri ile dilediğiniz her yerde 3 ekranla çalışma konforuna erişebilirsiniz.

Hafifliğiyle öne çıkan modeller 16:9 en boy oranı ile sunuluyor. 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip olan Ofiyaa ekranlar 202 derece geriye ve öne hareket ettirilebiliyor.

Ofiyaa Çoklu Ekran modelleriyle tanışmak için internet sitemizi ziyaret edin!