***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

ofiyaa çoklu laptop ekranı

Ofiyaa Çoklu Ekranla Çalışmak Keyif Verir!

Teknoloji dünyasına ilgi duyanlar hayatlarını kolaylaştıracak ürünleri yakından takip ediyor. Ofiyaa Çoklu Ekran da özellikle uzun saatlerini bilgisayar karşısında geçiren kullanıcıların ilgi alanına giriyor. Çünkü Ofiyaa Çoklu Ekran, tek ekranda çalışmanın zorluğunu tamamen ortadan kaldırıyor. Böylelikle kullanıcılar bilgisayar başında geçirdikleri her dakikadan daha fazla keyif alıyor.

Tek ekranda aynı anda birçok işlemi yapmak mümkün olmayabiliyor. Bu ihtiyacı karşılayan Ofiyaa Çoklu Ekran ise laptopunuza anında 2 ekran daha ekleyerek işlerinizi daha kısa sürede bitirmenize olanak tanıyor.

13 ila 17 inç ekran boyutuna sahip tüm laptop modelleri ile uyumlu olan Ofiyaa Çoklu Ekranlar arasında yer alan Ofiyaa P1, Ofiyaa P2 ve Ofiyaa P2 Pro modelleri, taşınması kolay, iç ve dış mekân kullanımına uygun, parlaklık, kontrast gibi parametrelerin kendi panelinden ayarlanmasına izin veren özelliklerle sunuluyor.

Yalnızca birkaç dakika içerisinde kullanıma hazır hale getirilebilen modeller taşıma çantasında dilediğiniz yere götürebileceğiniz boyuta indirgenebiliyor.

1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip Ofiyaa ekranları 202 derece geriye ve öne hareket ettirmek mümkün olabiliyor. Böylelikle siz kendi ekranınıza bakarken, sunum yaptığınız kişiler de onlara doğru çevirdiğiniz ekranlardan sizin ekranınızdaki içerikleri takip edebiliyor.

Ofiyaa Çoklu Ekran modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için internet sitemizi ziyaret edin!