***   BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜNÜ İNCELEYİP E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN, ÖZEL İNDİRİMLERDEN FAYDALANIN   ***   3 TAKSİT 0 FAİZ   ***   ÜCRETSİZ HIZLI KARGO   ***   GÜVENLİ ÖDEME   ***   GÜVENLİ ALIŞVERİŞ   ***   İLETİŞİM:   0216 467 26 27   ***

neeuro çocuklarda odaklanma

Çocuklarda Odaklanma Nasıl Arttırılır?

Neeuro Nedir?

Neeuro, Neurofeedback teknolojisi ile çalışan Neeuro Başbandı’nı geliştirdi. Çocuklarda dikkat ve odaklanmayı güçlendirmek için kullanılan Neeuro Başbandı yetişkinlere de stresle baş etmeyi öğreten uygulamalar sunuyor.

Neeuro Başbandı, taşınabilir bir elektroensefalograf (EEG) cihazı olarak işlev görüyor. Kullanıcının beyin dalgası sinyallerini kaydederek gerçek zamanlı geri bildirim elde etmeyi sağlayan Neeuro Başbandı, gerçek zamanlı beyin aktivitesinden anında geri bildirim alınmasını sağlıyor.

Neeuro Başbandını kullanmak için yalnızca bir laptop ve Neeuro ile sunulan uygulamaya ihtiyacınız olur. Klavye ya da Mouse gibi yardımcı ekipmanlara ihtiyacınız olmaz çünkü Neeuro beyinde odaklanma yoluyla kontrol edilebilen bir sistem sunar.

Neeuro Başbandı, beyin dalgası sinyallerini yakalayarak, NeeuroOS’un Yapay Zekâ (AI) algoritmalarıyla birlikte, dikkat, rahatlama, zihinsel iş yükleri, yorgunluk gibi çeşitli zihinsel durumları gerçek zamanlı olarak yorumlayabilen, müdahalesiz bir cihazdır.

Siz de öğrencileriniz ya da danışanlarınızı odaklanma problemleriyle baş etmek için Neeuro Başbandı ile tanıştırabilirsiniz.

Çocuklarda odaklanmanın nasıl arttırılabileceğine dair detaylı bilgiler ve Neeuro Başbandı hakkında bilgi almak için bize ulaşın!