Shokz Hakkımızda

Shokz, çevreniz, değişim, yeni fikirler veya heyecan verici maceralar olsun, yaptığınız her şeyde ve olduğunuz her şeyde açık olma ilkesini bünyesinde barındırır.

Kilometre Taşları

2021​

Eskiden AfterShokz olarak bilinen şirket, yeni bir marka adını (Shokz), ürün adlarını ve logosunu duyurdu.​

2020

Shokz, Kuzey Amerika genel merkezini Syracuse, NY'den Austin, TX'e taşıdı. Shokz, Titanium'u emekliye ayırıyor ve OpenMove, açık kulak yaşam tarzı/spor kulaklıklarını sunuyor. Shokz, şimdi daha küçük bir boyutta en çok satan Aeropex Aeropex Mini'yi tanıtıyor! Shokz, markanın ilk kemik iletimli stereo Bluetooth kulaklığı olan OpenComm'u piyasaya sürdü.

2019

Shokz, ürün grubu ailesine şimdiye kadarki en gelişmiş kablosuz kemik iletimli kulaklık olan Aeropex'i ve aynı zamanda ilk tamamen su geçirmez yüzer kemik iletimli kulaklığı olan Xtrainerz'i sunar.

2017

Shokz, hafif ve rahat bir tasarıma ve tamamen titanyum saran bir çerçeveye sahip Air, kablosuz kemik iletimli kulaklıkları tanıttı.

2015

Shokz, kablosuz kemik iletimli kulaklık modeli Titanium'u bir Indiegogo kampanyasıyla piyasaya sürdü ve rekor kıran bir başarı elde etti.

2012

Shokz, Bluez modelini piyasaya sürerek markanın kemik iletimli kulaklık pazarına ilk adımını attı.

2011

Eskiden AfterShokz olarak bilinen şirket, kulaklık sektöründeki ilk çıkışını Ekim ayında yapıyor.

2004

Şirket kurulur.

(Eski adıyla AfterShokz)

Shokz, 28 Aralık 2021'de yeni bir marka ve logo duyurdu.

Shokz'un yeniden adlandırılması, gelecekteki gelişime olan bağlılığımızı ve ses işi ekosistemindeki rolümüzü gösteriyor.

Yeni bir görünüme sahip olsak da, hala tanıdığınız, birlikte büyüdüğünüz ve sevdiğiniz marka olduğumuzdan emin olabilirsiniz.