ofiyaa p2 pro 2

OFiyaa P2 Pro
2 Ekranlı Taşınabilir 13,3 inç Monitör.

Dizüstü Bilgisayar İçin taşınabilir 2 ekranlı Monitör.
Hafif ve taşınabilir, kendi mobil istasyonunuzu istediğiniz yerde oluşturun. 13-17 inç arası laptoplara tavsiye edilir.

SATIN AL

TANITIM VE KURULUM VİDEOLARI

ofiyaa ofis

Ofis

ofiyaa seyahat

Seyahat

ofiyaa konferans

Konferans

ofiyaa programlama

Programlama

ofiyaa borsa

Borsa

ofiyaa yayincilik

Yayın

Verimlilik ve Taşınabilirlik mi istiyorsunuz?

Şu anda, hareket halindeyken tek ekranlı bir dizüstü bilgisayarla daha düşük üretkenlik, çok fazla ek donanım, sınırlı çalışma alanından muzdarip olabilirsiniz. Araştırmalar, çoklu ekran kullanımının üretkenliği artırabileceğini gösteriyor.

Herhangi bir dizüstü bilgisayara kolayca iki ekran ekleyin

Sahip olunması gereken taşınabilir dizüstü bilgisayar monitörü.

Hayatın Her Alanına

İster işte ister oyunda olun, hayal edebileceğiniz her durumda kullanın.

ofiyaa tasinabilir monitor 1

%50

Birden çok monitör kullanıldığında çalışanlar için üretkenlik artışı.

ofiyaa tasinabilir monitor 2

%33

Birden fazla monitör kullanıldığında çalışanlar için hatalarda azalma.

Ofiyaa'yı DAHA İYİ YAPAN NEDİR?

ofiyaa hizli

Hızlı

Kurulum 15 saniyeden kısa sürer.

Neden OFIYAA

OFİYAA, çok yönlü, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı mobil çift ekranlı bir monitördür! Bilgisayarınızda çalışmak için size daha fazla alan sağlar ve ek monitör maliyeti olmadan üretkenliğinizi büyük ölçüde artırabilir. Sadece TYPE-C kablosunu takın ve hemen çalışmaya başlayın!

OFIYAA’yı Farklı Kılan Nedir?

OFIYAA, kişisel bir mobil iş istasyonunu hızlı bir şekilde oluşturmanıza ve her yerde verimli bir şekilde çalışmanıza olanak tanıyan çok işlevli ve taşınabilir bir dizüstü bilgisayar monitörüdür. Bir bilgisayarı üçe çevirerek, içeriği aynı anda üç ekranda görüntüleyebilirsiniz, bu da üretkenliğinizi %50’ye kadar artırabilir ve verimli çoklu görev gerçekleştirebilir.
ofiyaa monitor genisletici

Çok Yönlülük

Hemen hemen tüm dizüstü bilgisayarlarda ve uyumlu 13 ila 17 inç ekranlarda çalışır.

ofiyaa iki ekran modu

OFIYAA TANITIMI

Her gün bilgisayarımızda çalıştığımızda, pencereler ve uygulamalar arasında geçiş yapmak her beş dakikada bir yaklaşık 10 saniye sürebilir. Bazen dosya hatalarına ve veri karışıklığına yol açar. Geleneksel bölünmüş ekran kurulumu karmaşıktır ve ek monitörlerin maliyeti de yüksektir.

İki Ekran Modu

OFİYAA, çeşitli içerik görüntüleme modlarında dizüstü bilgisayar ekranıyla birleştirilebilir. Üç ekranda aynı içeriği veya farklı içeriği görüntülemeyi seçebilirsiniz. Ayrıca harici video giriş cihazlarından gelen içeriği de görüntüleyebilirsiniz. Hayatınızdaki çeşitli görüntüleme ihtiyaçlarını karşılayabilecek ekranlarda istediğiniz herhangi bir görüntüyü sunmak için kompakt ve kullanışlıdır. Mac/Windows/Android/Chrome/Linux desteği.
Ofiyaa Tri Taşınabilir Üç Ekranlı Dizüstü Bilgisayar İş İstasyonu
hd ekran

Çok Çeşitli Uygulamalar İçin HD Ekran

OFİYAA’nın yerleşik standı, 13-16 inç dizüstü bilgisayar kasasına uyarlanabilir ve her ekran, ekran parametrelerini ayarlamak için ayrı ayrı ayarlanabilir. Dizüstü bilgisayar ekranına daha yakın olan 1080P/60HZ (1920*1080P) çözünürlüğe sahip 11,6 inç, 16:9 FHD yüksek çözünürlüklü ekran kullanır, gördüğünüz her şeyin net olmasını sağlar.

Ayarlanabilir Ekran Parametreleri

Her ekranın bir parametre ayar işlevi vardır. Ekranda farklı işlerin ihtiyaçlarını karşılamak için parametreleri tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. Ana ayarlanabilir parametreler parlaklık, renk, sahne modu, DCR, keskinlik, renk tonu, doygunluk, arka ışık, renk sıcaklığı, dil ayarı, en boy oranı, otomatik kapanma, geniş dinamik mod, ses ayarı ve toplam 30 parametre ayar seçeneğidir.
ayarlanabilir ekran
enerji tasarrufu

Yüksek Parlaklık ve Enerji Tasarrufu

OFIYAA, 220CD/㎡ parlaklığa, mat Wled arka aydınlatmaya ve geniş görüş açısı teknolojisine sahip bir IPS panele sahiptir, böylece ekran içeriğini bozulma olmadan birden çok açıdan net bir şekilde izleyebilirsiniz. Ekran, dizüstü bilgisayarın pil tüketimini azaltabilen Energy Star derecesine sahiptir. Tek ekran gücü 5W, yüksek verimlilik, enerji tasarrufu ve dayanıklı, dizüstü bilgisayardan güç alsa bile uzun süreli kullanımı garanti edebilir.

Katlanabilir ve Çoklu Görünüm

OFİYAA’nın tam dönüş açısı 202°’dir, böylece her durumda en iyi görüş açısını seçebilirsiniz ve birden fazla kişi aynı anda farklı açılardan izleyebilir.
katlanabilir coklu gorunum
dayanikli

Dayanıklı ve Aşınmaya Dirençli

OFİYAA, yüksek kaliteli endüstriyel malzemelerden yapılmıştır ve dizüstü bilgisayarlarla taşımanın aşınmasına ve yıpranmasına dayanabilir. 10.000’den fazla kez tekrarlanan katlama yorulma testlerinden geçmiştir ve en az 5 yıl veya daha uzun süre kullanılabilir.

Kompakt ve Taşınabilir

OFIYAA’nın ağırlığı sadece 2,93 lb’dir ve boyutu 315*215*39 MM’dir, bu da taşınması uygundur ve kişisel iş istasyonunuzu istediğiniz zaman bir sırt çantasında kurabilirsiniz. Neyse ki, evdeyken veya işe gitmeniz gerektiğinde, ekstra bir monitörün hafifliği ve pratikliği çok büyük bir yardım sağlayacaktır.
kompakt tasinabilir
telefon projektoru

Telefon Projektörü + Mikrobilgisayar

OFİYAA, cep telefonu modunun/bilgisayar modunun dönüşümünü gerçekleştirmek için Type-C aracılığıyla yalnızca bir bilgisayara değil, aynı zamanda bir cep telefonuna da bağlanabilir, böylece cep telefonu birkaç saniye içinde bilgisayar olabilir. Bağlantıdan sonra, cep telefonu tarafından görüntülenen içerik ekrana yansıtılabilir veya cep telefonu bir bilgisayar gibi ekranda çalışmak için bir mikro bilgisayar olarak kullanılabilir. Şu anda bu işlev Huawei EMUI ve Samsung DEX’i desteklemektedir.

Güçlü Ölçeklenebilirlik

OFİYAA, USB / HDMI / Type-C * 2 arayüzü ile donatılmıştır, sinyal + güç Type-C arayüzüne sahip bir dizüstü bilgisayar olduğu sürece, tek kablo bağlantısı ve ekranı gerçekleştirebilir. Çoklu arayüz ayarı, uzun vadeli uygulamaların ihtiyaçlarını karşılamak için eş zamanlı şarj ve video görüntülemeye izin verir. Güç tüketen çeşitli harici cihazlara bağlanabilir, ekran güç sağlayabilir ve çeşitli şarj cihazlarını bağlamanıza gerek yoktur.
olceklenebilirlik
buyuk deger

Büyük bir değer

Geniş Uyumluluk ve Kalite Güvencesi Taşınabilir monitör sürücü gerektirmez. Mac, PC, Chrome, Windows, Linux, Android, PS4, Xbox ve Switch dahil olmak üzere çoğu işletim sistemiyle uyumludur ve ayrıca çıktı tamamlamayı destekleyen C Tipi cep telefonuyla da kullanılabilir.